COOP Jednota Nové Zámky prinavrátila značku COOP Jednota do Bratislavy

COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvo otvorila v piatok, dňa 10. novembra 2023 o 10.00 hod. vlajkovú predajňu COOP TEMPO Supermarket, ktorá je súčasťou obchodného centra TEHELKO v priestoroch Národného futbalového štadióna. Moderná prevádzka s priestrannou predajnou plochou 1 600 m2 ponúka široký sortiment, až 11-tisíc tovarových položiek  s dôrazom na čerstvý tovar a domácu slovenskú produkciu.

COOP Jednota Nové Zámky už s tromi predajňami v Bratislave

Stratégia COOP Jednoty Nové Zámky je z dlhodobého hľadiska orientovaná aj na extenzívny rozvoj. Donedávna svoju maloobchodnú činnosť realizovala výhrade v juhozápadnej časti Slovenska. Teda konkrétne v okresoch Nové Zámky, Levice a Komárno. Na bratislavský trh vstúpila v mesiaci máj. Tempo Supermarket v zaujímavej lokalite na Bajkalskej ulici je už treťou prevádzkou COOP Jednoty Nové Zámky v Bratislave. Okrem toho  ich otvorila v relatívne krátkom čase. O spokojnosť zákazníkov sa postará 50 členný kolektív zamestnancov.

Moderná predajňa šetrná k životnému prostrediu

Zákazníci sa môžu tešiť na komfortné nákupné prostredie v úplne nových priestoroch s nadčasovým, moderným dizajnom, technologickými inováciami a kvalitnými službami. „TEMPO Supermarket s predajnou plochou 1 600 štvorcových metrov disponuje najmodernejším vybavením, chladiacim a mraziacim zariadením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a spĺňa najvyššie ekologické štandardy,“ uviedol predseda predstavenstva COOP Jednota Nové Zámky, Štefan Mácsadi.

Súčasťou supermarketu sú samoobslužné pokladnice.  A tiež moderné elektronické cenovky inštalované pri všetkých tovaroch. COOP Jednota Nové Zámky zaviedla elektronické cenovky už v roku 2012 ako prvý obchodný reťazec na Slovensku. Podporou miestnych dodávateľov umožňuje najrýchlejšie doručenie výrobkov od pestovateľov, chovateľov až na pulty predajní. Znižuje sa uhlíková stopa a zabezpečuje tým doručenie čo najčerstvejšieho tovaru. Zároveň zabezpečuje pre svojich zákazníkov v Bratislave a v Nových Zámkoch doručenie tovaru prostredníctvom donáškovej služby WOLT.

Podpora predaja slovenskej produkcie

Tradičný maloobchodný reťazec COOP Jednota Nové Zámky sa zameriava na predaj kvalitnej domácej produkcie. Koniec koncov má viac ako 70 % podiel slovenských výrobkov na pultoch predajní. Podporuje tým domácu ekonomiku a podnikanie v oblasti potravín na Slovensku. „TEMPO Supermarket je vybavený samoobslužnými pultami s rozsiahlou ponukou čerstvého tovaru v rámci obslužnej linky, špeciálnym chladiacim pultom na zákusky, chladeným ostrovom „ready to eat“. Špecifickou časťou v rámci predajne je vytvorenie úseku „COOP Bystro“ s bohatou ponukou teplých jedál pripravených priamo za obslužným pultom,“ dodal Štefan Mácsadi.

Zdroj a foto: COOP Jednota Nové Zámky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu

 

 

SENCOR