SodaStream v predajni ŠEVT

K 675 predajcom SodaStream pribudli ďalšie dve siete

Jednoduchá dostupnosť produktu je v tejto dobe alfou a omegou každého predajcu. Platí to aj pre SodaStream, ktorý sa od septembra priblížil k spotrebiteľom rozšírením svojej predajnej siete. K 675 autorizovaným predajcom pribudlo 18 bratislavských papiernictiev ŠEVT, k torých môžu zákazníci vymeniť originálnu bombičku a zakúpiť si príchute SodaStream x Pepsi, a 20 regionálnych potravín FRESH Horeronie. V každej predajni potravín je možné vymeniť si originálnu bombičku. Ďalší sortiment ako sirupy, fľaše a prístroje je dostupný v závislosti od veľkosti predajne.

SodaStream dostupný aj v sieti ŠEVT

„Tohtoročný launch výrobkov SodaStream x Pepsi zaznamenal veľký záujem zo strany spotrebiteľov, ale aj maloobchodných reťazcov. Stúpajúci trend vyhľadávania ekologických riešení spolu s blížiacim sa štartom zálohovania PET fliaš a plechoviek zas upriamuje pozornosť menších predajcov na poskytovanie udržateľnej alternatívy k jednorazovým plastovým obalom. Momentálne máme teda rozbehnuté viaceré jednania, ktorých prvým výsledkom sú tieto dve nové partnerstvá,“ vysvetľuje Attila Forgon, produktový manažér SodaStream pre Slovensko.

Foto: Predajňa ŠEVT v nákupnom centre VIVO! Bratislava

Rozhodnutie rozšíriť sortiment školských, študentských a kancelárskych potrieb o príchute a možnosť výmeny originálnej bombičky súvisí aj s udržateľnosťou. Ľubica Kováčová z oddelenia nákupu ŠEVT uviedla: „Chceme byť k zákazníkom čo najbližšie. Sústreďujeme sa nielen na rast siete maloobchodných predajní, ale aj na skvalitňovanie služieb. Pridaním sa ku skupine SodaStream poskytujeme zákazníkom možnosť vybaviť svoju kanceláriu alebo domácnosť. Okrem štandardného papierenského sortimentu ponúkame aj produkty pre výrobu domácej limonády z vody z vodovodu. Spoločnosť ŠEVT, a.s., svojou podnikateľskou činnosťou podporuje trend znižovania environmentálnej záťaže, ktorú v systéme SodaStream vidí.“

FRESH Horehronie prináša novinku do regiónu

To, že ekologické riešenia spájajú ľudí aj firmy, dokazuje aj ďalšie partnerstvo. „Vo FRESH Horehronie prinášame kvalitné služby do miest a obcí, na ktoré sa často zabúda. Súčasťou tejto snahy je aj to, aby udržateľné a ekologické spôsoby spotreby boli dostupné všade, nie len vo veľkých mestách. Veríme, že tým prispievame k tomu, aby sme zachovali životné prostredie nášho výnimočného regiónu. Zároveň robíme život v ňom atraktívnejším,“ uvádza konateľ FRESH Horehronie Vratko Strmeň.

Foto: predajňa FRESH

Zoznam všetkých autorizovaných predajcov je na stránke sodastream.sk

Zdroj a foto: SodaStream

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavní partneri

Partneři