vítazi august 2021

Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac august 2021

Za mesiac august zvíťazil v súťaži Visa Slovak Top Shop showroom a predajňa AutoPalace Bratislava. 2. miesto získal obchod Orion v nákupnom centre Bory Mall a 3. miesto obsadila prevádzka Rituals v obchodnom centre Eurovea.

1. miesto – Visa Slovak Top Shop – AutoPalace Bratislava

2. miesto – Visa Slovak Top Shop – Orion, Bory Mall

„Naša spoločnosť pôsobí v Čechách už 27 rokov. Na Slovensku 17 rokov. Zaoberá s okrem maloobchodu aj veľkoobchodom s domácimi potrebami. Visa Slovak Top Shop 2021 udelila našej predajni v Bory Mall druhé miesto za mesiac august 2021. Ocenenie si veľmi vážime. Poskytujeme sortiment pre zákazníkov, ktorí majú radi moderný, ale aj retro štýl. Zvláštnosťou je, že v našej predajni máme zároveň showroom pre našich veľkoobchodných zákazníkov s krásnou kanceláriou a zázemím,“ hovorí Erika Procházková, výkonná riaditeľka spoločnosti Orion Trade s.r.o. Aktuálne je v ponuke obchodu 3500 až 4000 položiek.

Erika Procházková, Orion Trade a Martin Hainzl, Visa

Takto si predstavujeme domáce potreby! Usporiadaný tovar, doplnený sortiment, prehľad v jednotlivých sekciách. V takejto predajni dokážete nákup vybaviť rýchlo a vo veľkej spokojnosti. Netvrdíme však, že vám po ceste k pokladni nepadne niečo veľmi „užitočné“ do oka. Oceňujeme aj aktuálnosť ponuky. V neposlednom rade musíme vyzdvihnúť aj showroom pre veľkoobchodných zákazníkov, ktorý aj pri konečných spotrebiteľoch vzbudí pocit vysokej profesionality prevádzky,“ uviedla Petra Javorníková, Projekt Partner Visa Slovak Top Shop.

3. miesto – Rituals, Eurovea

„V Rituals sa snažíme, aby sa zákazník u nás cítil čo najlepšie, aby si vychutnal zážitok „tu a teraz“. Predajne aj produkty Rituals inšpirovali východné rituály. V každej predajni sa napríklad nachádza strom sakura, ktorý je oslavou japonského sviatku Hanami – teda sviatku príchodu jari. Sakuru nájdu naši zákazníci na každej predajni v sieti,“ uviedla pri príležitosti prevzatia ceny Jana Sivoková, manažérka predajne Rituals v Eurovea Bratislava.

Jana Sivoková, Rituals a Ľuboš Kováč, Visa

„Rituals je zážitok. Predajňa v Eurovea vás inšpiruje k opätovnej návšteve. Veď ľudia sa vždy radi vrátia na miesta, kde sa cítia dobre. Rituals doslova opantá vaše zmysly. Do predajne vás pritiahnu exotické vône, vašu pozornosť si udrží oku lahodiace vystavenie a usporiadanie produktov, ľúbozvučná hudba a príjemné svetlo vás presvedčia, že ste na tom správnom mieste,“ komentuje predajňu Petra Javorníková, projekt Partner Visa Slovak Top Shop

Zdroj: Miestopredaja.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavní partneri

Partneři