BLACK FRIDAY dorazil do DATARTu

Aj tento rok sa zákazníci môžu tešiť na množstvo zliav v e-shope a kamenných predajniach DATART počas Black Friday. Široká ponuka elektroniky za akciové ceny sa zužuje každým dňom. Preto neodkladajte nákup darčekov na poslednú chvíľu a využite šancu objednať si produkty online na datart.sk alebo zájdite do ktorejkoľvek kamennej predajne počas novembra.

Slováci si obľúbili Black Friday

Obyvatelia Slovenska hojne využívajú Black Friday na nákup vianočných darčekov za výhodnejšie ceny. Aj preto táto akcia každoročne otvára sezónu vianočného nakupovania. Predajne sa na obdobie zliav a vyššieho záujmu zákazníkov o produkty pripravujú aj mesiace vopred.

Marketingová riaditeľka DATARTu Sabina Boudová

Inak to nie je ani v prípade DATARTu: „Naše obchodné oddelenie sa pripravuje na Black Friday už od začiatku leta. Výška zliav sa líši od produktu k produktu, pre zákazníkov preto máme zľavy na vybrané produkty naprieč celým sortimentom, ale tiež výber TOP produktov, ktoré sú veľmi obľúbené a platí na ne výrazná zľava, ktorá je časovo obmedzená. Black Friday odštartujeme tým, že na vybrané elektrospotrebiče a už zľavnené produkty budeme dávať ešte EXTRA zľavu 10 %, a to v termíne od 1. do 3. 11. 2022,“ hovorí marketingová riaditeľka DATARTu Sabina Boudová.

Minulý rok sa darilo automatickým kávovarom

Poponáhľajte sa s nákupom a spravte radosť sebe alebo svojim najbližším novým elektrospotrebičom. Vybrať si možno z malých aj veľkých spotrebičov, spotrebičov slúžiacich na starostlivosť o telo, pomocníkov do kuchyne, telefónov, notebookov alebo herných konzol. Práve teraz je na to ten najvhodnejší čas. „Oplatí sa sledovať našu ponuku počas novembra, pretože okrem zliav na produkty máme pripravené aj ďalšie zaujímavé akcie, zákazníci sa majú na čo tešiť,“ dodáva Boudová.

Minuloročnými najpredávanejšími spotrebičmi boli automatické kávovary, robotické vysávače, kuchynské roboty a smartfóny. Predpokladáme, že spomínané produkty budú trhákom aj v tomto roku. Ak máte záujem práve o tento tovar za tieto skvelé ceny, pridlho neváhajte.

Zdroj a foto: DATART

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu