COOP Jednota Nové Zámky rozširuje sieť potravín v Bratislave

COOP Jednota Nové Zámky otvorila v piatok 9. júna 2023 o 10.00 hod. pre obyvateľov hlavného mesta v poradí už druhú zrekonštruovanú predajňu potravín v krátkom čase, tentokrát na Dulovom námestí.

 

Predajňu odovzdal zákazníkom do užívania predseda predstavenstva COOP Jednoty Nové Zámky, Štefan Mácsadi. V ponuke sa nachádza širší výber sortimentu i čerstvého tovaru, kvalitné doplnkové služby, výhodné akciové ceny a upravená otváracia doba – sedem dní v týždni. O spokojnosť zákazníkov sa postará 9-členný kolektív zamestnancov.

Komfortné nákupné prostredie

Modernizácia predajne si vyžadovala celkové investície vo výške 120 000 €. Prevažná časť finančných prostriedkov smerovala do nového vybavenia a zariadenia prevádzky. Aktuálne umiestnené chladiarenské i mraziarenské boxy sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú najvyššie ekologické štandardy. Samotná rekonštrukcia trvala necelé tri týždne. Novinky v predajni zabezpečia vyšší komfort   pri nákupoch pre zákazníka. Príkladom sú moderné pokladničné systémy, ktoré umožňujú váženie produktov. Automat na zálohovanie všetkých druhov vratných obalov PET fliaš, plechoviek a skla zákazníci nájdu hneď pri vstupe do predajne. Pripravené sú i extra služby ako napríklad COOPKASA, COOP CASHBACK, dobíjanie kreditu, e-doklad.

S dôrazom na čerstvé a slovenské potraviny

Na predajnej ploche s rozlohou 210 m² si zákazník vyberie z viac ako 3000 tovarových položiek. Zameranie sortimentu predajne je predovšetkým na čerstvé produkty, rozšírený čerstvý a kvalitný sortiment ovocia a zeleniny, čerstvé pečivo, chladené bagety, ako aj obľúbené slovenské balené mäsové výrobky, syry a chladenú hydinu. Klasické lahôdky sú doplnené o obľúbené šaláty a nátierky z vlastnej lahôdkarskej výrobne COOP Jednoty Nové Zámky. Výrobky slovenského pôvodu tvoria viac ako 70 % z ponuky sortimentu.

COOP Jednota Nové Zámky pokračuje v nastavenom trende

Dňa 26. mája otvorila COOP Jednota Nové Zámky Supermarket na Mierovej ulici, kde si na nový komfort nákupu zákazníci rýchlo zvykli a pozitívne hodnotia úroveň dostupnej ponuky. Presne o dva týždne od otvorenia prvej predajne v Bratislave, prináša COOP Jednota Nové Zámky svoje služby aj  na Dulovo námestie. „Verím, že sa vám predajňa so svojím vybavením a širšou ponukou sortimentu bude páčiť a poskytne vám ten najvyšší možný komfort pri nákupoch. Budeme vás počúvať a reagovať na vaše návrhy,“ povedal počas otvorenia Štefan Mácsadi, predseda predstavenstva, COOP Jednota Nové Zámky.

Zdroj a foto: COOP Jednota Nové Zámky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu