iSTYLE sa spája s m:zone

iSTYLE a m:zone spájajú svoje aktivity a pod hlavičkou iSTYLE budú prevádzkovať šesť predajní v Bratislave, Trenčíne a Žiline.

 

Spojením iSTYLE a m:zone vzniká kľúčový Apple Premium Reseller

iSTYLE je najväčším partnerom značky Apple v strednej a východnej Európe a v piatich krajinách, kde pôsobí, otvoril už 9 predajní s najvyšším statusom Apple Premium Partner. Novým generálnym manažérom iSTYLE SK sa stáva bývalý CEO a vlastník m:zone Branislav Rentka. Po spojení s m:zone má iSTYLE v budúcom roku ambíciu dosiahnuť na slovenskom trhu obrat 85 miliónov eur. Zlúčenie spoločností prebehne čo najskôr po splnení podmienok akvizície v zmysle platnej legislatívy.

Spoločnosť m:zone pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1996 a aktuálne disponuje troma prémiovými predajňami v centrách Aupark a Eurovea v Bratislave a v centre Aupark v Žiline. Túto trojicu doplnia pôvodné slovenské predajne iSTYLE v bratislavských centrách OC Central a Bory Mall a trenčianska predajňa v OC Laugaricio. Spojením firiem vzniká kľúčový Apple Premium Reseller na slovenskom trhu, ktorý zákazníkom prinesie nielen ponuku Apple zariadení a široký výber príslušenstva, ale tiež profesionálne poradenstvo pre retailových a firemných zákazníkov s viacerými možnosťami financovania. Predajne iSTYLE tiež ponúknu aj špičkový nákupný zážitok, v rámci ktorého sprevádza zákazníka ekosystémom Apple tím odborníkov vyškolených podľa štandardov spoločnosti Apple.

Rebranding prebehne do konca roka 2023

„Spojenie oboch značiek je výsledkom dlhodobého vzájomného rešpektu a zároveň naplnením spoločnej vízie ponúknuť zákazníkom na Slovensku čo najlepšiu dostupnosť predajní a ešte lepšie služby. Pod značkou iSTYLE budeme spoločne schopní synergicky využívať silné stránky oboch firiem a uľahčiť cestu k Apple zariadeniam oveľa širšiemu okruhu koncových zákazníkov, podnikateľov a firiem. Pre existujúcich zamestnancov m:zone sa nič nemení. Spojenie nebude mať žiaden vplyv na prevádzku existujúcich pobočiek,“ uvádza Branislav Rentka, nový generálny riaditeľ iSTYLE SK.

Existujúci tím iSTYLE na Slovensku doplnia všetci súčasní zamestnanci m:zone. iSTYLE SK bude viesť lokálny manažment na čele s generálnym riaditeľom Branislavom Rentkom. Rebranding existujúcich predajní je naplánovaný do konca roka 2023.

„Slovensko je trhom s atraktívnou kúpnou silou, vysokým rastovým potenciálom a zároveň trhom, kde majú monobrandové predajne silnú pozíciu. Posilnenie pozície na slovenskom trhu bol pre nás prirodzený krok, keďže celý región strednej a východnej Európy považujeme za strategický. Spoločnosť m:zone je so svojou takmer tridsaťročnou tradíciou a výbornou znalosťou lokálneho prostredia skvelým partnerom,“ opisuje motívy spojenia regionálny manažér iSTYLE pre CEE Csaba Gyarmati.

Vernostný program, lepší e-shop aj nové predajne s vyšším statusom APP

V rámci zlúčenia budú môcť všetci zákazníci využívať výhody vernostného programu spoločnosti iSTYLE. Ale tiež pohodlný online nákup na webe istyle.sk. Nakupujúci zároveň získajú prístup k širšej predajnej sieti. Exkluzívne dizajnové predajne v atraktívnych lokalitách, starostlivo vyškolený personál a ponuku služieb. Služieb ako napríklad odpredaj starého zariadenia, vyzdvihnutie objednávky z e-shopu alebo zaistenie financovania pre svoj osobný alebo firemný nákup. Obchodné záväzky spoločnosti m:zone budú prevedené na iSTYLE a zákazníci sa tak nemusia obávať o prípadné uplatnenie záruky.

Ambíciou iSTYLE pre nadchádzajúce obdobie je kontinuálny rast naprieč segmentami. A to v oblasti predaja koncovým zákazníkom, ale tiež v oblasti B2B, v ktorej je pozícia iSTYLE silná. Firma zabezpečuje nielen predaj, ale aj financovanie zariadení a ich následnú implementáciu. Robí tak v súlade s individuálnymi potrebami firiem. Od malých a stredných až po veľké korporácie a inštitúcie. Už v budúcom roku chce firma na slovenskom trhu dosiahnuť obrat 85 miliónov eur. Otvoriť chce nové lokácie a zároveň rozšíriť sieť predajní s najvyšším statusom Apple Premium Partner. Tie sa svojim nákupným štandardom približujú ikonickým predajniam Apple Store.

Zdroj a foto: iSTYLE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu

 

 

SENCOR