Mototechna Drive – koncept odrážajúci luxus vozidiel aj exkluzivitu služieb

Drahé autá, špičkový servis aj nadštandardná starostlivosť o klientov – presne tieto kvality zaniesol MORIS design do design konceptu pre predajcov luxusných vozidiel Mototechna Drive. Už pri samotnom vstupe zákazník pochopí, že sa nachádza na mieste pre VIP klientelu. Tento „WOW“ efekt navyše umocňuje aj skromný vzhľad exteriéru, s ktorým sa pri vývoji dizajnu zámerne pracovalo.

Štýlová dynamickosť

Svetelné čelo recepčného pultu je doplnené o veľkoformátovú autorskú grafiku a svetlá v tvare zadného difúzora športových áut. Tie podčiarkujú dynamickosť predajne aj ponúkaných vozidiel. To všetko je umiestnené na tmavom pozadí upravenom technikou benátskeho štuku. Tento náročný dekoratívny štýl dômyselne kontrastuje s luxusnými vozidlami aj so svetlým vybavením showroomu.

Dokonalá prezentácia

Ďalším výrazným prvkom je 3D fotostena. Skladba z polygónových panelov je cielene nastavená tak, aby tvorila ideálne pozadie na fotografovanie áut všetkých farieb i tvarov. Vždy bude dostatočne kontrastným a dizajnovým prvkom, ktorý navyše nadväzuje na identitu značky Mototechna Drive. Každá pozícia na predajni pre umiestnenie automobilu má svoje vlastné nasvietenie. Na krivkách, laku aj skle áut tak vzniká hra svetiel, ktorá podčiarkuje ich luxusný dizajn.

 

Miesto pre prvotriedny servis

Po uvítaní sú zákazníci usadení do komfortných sedačiek v čakacej zóne, ktorá je dostatočne oddelená od časti so stolmi a zaisťuje tak klientom plné súkromie pri odovzdávaní citlivých údajov. Pokiaľ to však klientom nevyhovuje, je tu pripravený VIP salónik, ktorý svojou klubovou atmosférou jasne ukazuje výnimočnosť klientovej návštevy. Klientom čas v predajni spríjemní nielen luxusné vybavenie showroomu, ale aj malý bar ponúkajúci len to najlepšie drobné občerstvenie vrátane vybraných alkoholických nápojov.

Showroom Mototechna Drive navrhla a realizovala spoločnosť MORIS design, ktorá sa už 25 rokov zaoberá návrhmi interiérov predajní, showroomov, kancelárií a ďalších komerčných priestorov. Stavebné úpravy zaistila jej stavebná divízia MORIS construction.

 

Zdroj: MORIS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu