Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac apríl 2024

Víťazom Visa Slovak Top Shop za mesiac apríl sa stáva unikátna prevádzka a prvá svojho druhu na Slovensku: Super Dr. Max v Avion Shopping Park v Bratislave. 

 

 

1. miesto – Super Dr.Max – Avion Shopping Park, Bratislava

Jedinečný a inovatívny koncept lekárne Super Dr. Max si získal našich inšpektorov natoľko, že získal vysoké hodnotenie v niekoľkých kritériách. Predstavujeme vám aprílového víťaza súťaže Visa Slovak Top Shop 2024. Koncept, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku sa vyznačuje nie len neštandardne veľkou predajnou plochou, ale aj moderným dizajnom či ponukou preventívnych vyšetrení. Nájdete tu taktiež robotický systém, ktorým farmaceuti expedujú lieky pacientom cez 6 výdajných okien. Ďalšou zaujímavosťou je určite vyvolávací systém, elektronické cenovky, dermo bar a prístroje na diagnostiku pleti a vlasov. Veľkou novinkou je možnosť pacienta využiť dve konzultačné miestnosti. V ponuke je napríklad CRP vyšetrenie, vyšetrenie hladiny cholesterolu, riziko cukrovky a mnoho ďalších. Lekáreň Super Dr.Max je prevratnou novinkou v oblastí inovácií a my sa veľmi tešíme, že tento jedinečný koncept patrí medzi finalistov súťaže Visa Slovak Top Shop 2024.

2. miesto – Alensa, Eurovea 2, Bratislava

Prvá kamenná predajňa značky Alensa na Slovensku získala druhé miesto za mesiac apríl. Predajňu nájdete v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Súčasťou konceptu je plnohodnotné očné centrum pre meranie zraku a aplikáciu kontaktných šošoviek. Zákazník má možnosť vyskúšať si niekoľko tisíc slnečných a dioptrických okuliarov napríklad aj vďaka virtuálnemu zrkadlu. Každý model je priamo prepojený s e-shopom pomocou digitálnych štítkov. Inšpektori navštívili inkognito aj túto prevádzku, ktorá si zaslúžila vysoké hodnotenie za vystavenie tovaru, označenie, ale aj inovatívne prvky.

3. miesto – Kukkonia – Dunajská Streda

Regionálne potraviny Kukkonia nájdete v Dunajskej Strede. Naši inšpektori zavítali na juh Slovenska a ohodnotili predajňu lokálnych domácich potravín. Nájdete tu nie len predajňu mäsa z vlastného chovu, ale aj rôzne iné dobroty, ktoré predávajú pod vlastnou značkou. Predajňa presvedčila našich inšpektorov najmä za pekné vystavenie tovaru, rôzne POP marketingové materiály a výborný prístup personálu. Možnosť digitálnych platobných metód je v takejto predajni plnej zákazníkov nevyhnutnosťou.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop, Foto: Dr.Max

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu