Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac október 2023

Viete, ako prvenstvo má Slovensko v rámci stredoeurópskeho retailu? Je u nás prvý „zelený“ Kaufland. Stojí v Záhorskej Bystrici a je víťazom Visa Slovak Top Shop za mesiac október a zároveň desiatym finalistom súťaže.

 

1. miesto – Kaufland  Záhorská Bystrica

Októbrové prvé miesto v súťaži Visa Slovak Top Shop získala predajňa Kaufland v Záhorskej Bystrici, ktorá je jediná svojho druhu a zaslúžila si európske prvenstvo. Predajňa je postavená zo 75% dreva a stala sa tak prvou a jedinou predajňou svojho druhu. Zelená predajňa je naprojektovaná podľa udržateľného stavebníctva a prináša mnoho aspektov ako dve zelené strechy, hmyzí hotel, výsadbu 12 000 stromov a kvetov v okolí predajne, nabíjačky na elektromobily, zadržiavanie dažďovej vody, či iné úsporné a ekologické riešenia. V rámci predajne nájdete unikátny pult s mikro bylinkami, svetelnú POP komunikáciu či navigáciu, ale aj pult s čerstvými rybami. Práve POP komunikácia, výborné označenie a skvelá orientácia v predajni boli vysoko hodnotené našimi inšpektormi, ktorí inkognito navštívili túto prevádzku. Kaufland v Záhorskej Bystrici určite nie je bežný obchod s potravinami, ale ponúka zákaznícky zážitok z nakupovania.

2. miesto – NORTHLINE, Ivanka pri Dunaji

Druhé miesto v súťaži Visa Slovak Top Shop za mesiac október získala predajňa strešných nosičov a doplnkov značky Northline v Ivanke pre Dunaji. Nájdete tu nie len strešné nosiče do auta, ale aj outdoor-ové a kempingové vybavenie. Predajňa je prehľadná, s jednoduchou orientáciu. Dobré hodnotenie si zaslúžil aj personál, ktorí sa o vás dobre postará, poradí, odporučí, aby ste našli to, čo presne hľadáte.

3. miesto – TAURIS – Mäsiarstvo u Býka,  Žilina

Pre labužníkov odporúčame navštíviť tento pekný koncept spojenia predajne mäsa, rýb a reštaurácie. Tauris Mäsiarstvo u Býka v Žiline si získalo našich inšpektorov nie len úžasnou vôňou, ale aj dobrým konceptom, vystavením a POP komunikáciou.  V rámci predajne nájdete rôzne obrazovky, kde si popri nakupovaní, či ochutnávaní môžete pozrieť informácie o ich výrobkoch. Zákazníkov určite zaujmú aj rôzne prebiehajúce súťaže a zážitok z nakupovania určite zavŕši usmiata obsluha. Dobrú chuť!

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu