COOP Jednota Krupina otvorila vo Zvolene nový supermarket

Regionálne družstvo COOP Jednota Krupina otvorilo vo februári  pre svojich zákazníkov zmodernizovanú predajňu supermarketu vo Zvolene.

Nový supermarket sa nachádza na Borovianskej ulici, na mieste pôvodnej predajne potravín: „COOP Jednota má dlhú tradíciu pôsobenia na zvolenských sídliskách, kde si v priebehu siedmych dekád našla svojich verných zákazníkov. Som rád, že sa nám podarilo vo veľmi  krátkom čase zrekonštruovať predajňu v Podborovej a dnes môžeme našim zákazníkom odovzdať nový zmodernizovaný supermarket,“ povedal Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednota Krupina.

Väčší komfort a bohatý sortiment pre zákazníkov

Rekonštrukčné práce na predajni prebiehali od polovice decembra. Zmeny nastali v interiéri aj v exteriéri. Plocha predajne sa zväčšila z pôvodných 140 m2 na takmer 225 metrov štvorcových, čím v predajni vznikol komfortnejší priestor pre rozšírenie sortimentu tovarov. Nový supermarket ponúka svojim zákazníkom už od prvého týždňa viac ako 4 100 druhov tovarov, z ktorých väčšina pochádza najmä od slovenských producentov. Priestor dostalo nové ekologicky šetrné vybavenie a predajňu zdobia drevenené dekoratívne prvky. Zákazníci majú na výber z veľkého množstva mliečnych aj mäsových výrobkov slovenského pôvodu a priamo na predajni sa dopeká čerstvé pečivo. Supermarket ponúka aj sortiment pečiva z domácej pekárne Zvolen – Záhonok.

Obrázok 1 Slávnostné otvorenie supermarketu na Borovianskej vo Zvolene; Ing. Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednota Krupina, SD (vpravo) a Mgr. Mária Luptáková, členka predstavenstva (vľavo) 

Dôraz na udržateľnosť

COOP Jednota sa pri zabezpečovaní zákazníckych potrieb snaží o minimalizáciu dopadu na životné prostredie. Počas rekonštrukčných prác družstvo investovalo aj do obnovy objektu montážou fotovoltických panelov, ktoré prispievajú k energetickej sebestačnosti budovy. Predajňa supermarketu na Borovianskej ulici je aj jedným zo 131 odberných miest regionálneho družstva pre zálohovanie plechoviek a PET fliaš.

Modernizácia predajní v regióne pokračuje

Počas otvorenia bolo pre zákazníkov pripravené prekvapenie v podobe darčeka k nákupu, ochutnávky obľúbených výrobkov, ale aj špeciálna akciová ponuka. Supermarket COOP Jednota na Borovianskej rozšíri rodinu 50 supermarketov a 6 Tempo supermarketov COOP Jednoty Krupina. Supermarket bude pre zákazníkov otvorený od pondelka do piatku, od 6:00 do 18:00 a v sobotu od 6:00 do 12:00. V nedeľu bude predajňa zatvorená.

„Chcem sa poďakovať celému kolektívu predajne, všetkým spolupracovníkom, ktorí sa podieľali na modernizácii predajne, ale tiež našim obchodným partnerom. Verím, že šesťčlenný kolektív predajne vytvorí pre našich zákazníkov také nákupné podmienky, že sa sem s radosťou budú vracať,“ doplnil Jozef Vahančík, predseda predstavenstva. Regionálne družstvo aktívne pokračuje s rekonštrukciou svojich prevádzok. Počas nasledujúcich mesiacov sa chystá otvoriť zmodernizovanú predajňu Supermarketu aj na zvolenskom sídlisku Zlatý potok.

Zdroj a foto: COOP Jednota

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu