Plánovacie štúdio IKEA už aj v Košiciach

IKEA sa prostredníctvom rôznych obchodných formátov snaží neustále približovať k svojim zákazníkom. Po otvorení Plánovacieho štúdia v Žiline sa zamerala na otvorenie nového Plánovacieho štúdia v Košiciach, vďaka ktorému umožní zákazníkom ešte pohodlnejšie nakupovanie a vysoký štandard služieb v oblasti plánovania kompletného bytového zariadenia a obchodných priestorov.

Plánovacie štúdio pre kuchyne a skrine

Domov je najdôležitejšie miesto na svete, preto sa spoločnosť IKEA usiluje pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí pri jeho vytváraní. Metropola východu predstavuje pre IKEA atraktívnu lokalitu, o čom svedčí aj fakt, že v minulosti tu otvorila prvé Výdajné miesto na Slovensku, zaviedla službu Klikni a vyzdvihni či predstavila IKEA Pop-up. Otvorením nového IKEA Plánovacieho štúdia v Košiciach chce spoločnosť IKEA obslúžiť ešte viac zákazníkov a zabezpečiť ešte väčší komfort pri využívaní ponúkaných služieb.

Služby Plánovanie kuchýň a Plánovanie skríň a úložných priestorov na mieru sú v štúdiu k dispozícii bezplatne pre členov IKEA Family počas otváracích hodín od 9:00 do 21:00. V prípade záujmu o využitie plánovacích služieb je potrebné vopred objednať termín prostredníctvom stránky IKEA.sk. Otvorením nového, až osemkrát väčšieho, Plánovacieho štúdia bude košický IKEA Pop-up zatvorený.

IKEA aj s darčekmi pre návštevníkov z Košíc a okolia

„V IKEA Slovensko dlhodobo vnímame záujem našich zákazníčok a zákazníkov z Košíc a okolia o naše produkty a služby. Preto sme sa rozhodli urobiť naše služby ešte dostupnejšie a komfortnejšie. Veríme, že presun do väčších priestorov pomôže ľudom v Košiciach a okolí spríjemniť ich plánovanie a zariaďovanie domácností,“ hovorí Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava.

Spoločnosť IKEA do konca roka 2022 evidovala viac ako 17 000 členov IKEA Family pochádzajúcich z Košíc a okolia. Pričom jeden člen IKEA Family z Košíc nakúpil v roku 2022 v IKEA (v obchodnom dome alebo online) v priemere 2,4 krát v porovnaní s celoslovenským priemerom v hodnote 3,6 krát.

Pre návštevníkov nového IKEA Plánovacieho štúdia v Košiciach si IKEA Slovensko pripravila aj zvýhodnenú cenu služby Klikni a vyzdvihni, ktorú budú môcť využiť za 1 cent. Zvýhodnená cena platí pre členov IKEA Family na akékoľvek objednávky vytvorené v Plánovacom štúdiu Košice s vyzdvihnutím vo Výdajnom mieste Košice alebo v Parcel Shope od 1. júna do 15. júla 2023.

Zdroj a foto: IKEA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu