Viete, kde je najväčší McDonald’s na Slovensku?

Prevádzka obľúbenej siete rýchleho občerstvenia v nákupnom centre Eurovea prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Od 25. mája získava titul najväčšej reštaurácie McDonald’s na Slovensku. Vyniká unikátnym dizajnom Luna. Ale zároveň aj špecifickým umiestnením na rozmedzí oboch častí nákupného centra. Pohodlné miesto na sedenie nájde v rovnakom čase v interiéri až 220 ľudí.

220 miest na sedenie vnútri

Milovníci kvalitných burgerov si po novom môžu od konca mája pochutiť na svojom obľúbenom jedle už aj v novootvorenej časti nákupného centra Eurovea. S výnimkou kín ide o jedinú prevádzku pýšiacu sa unikátnou polohou na rozmedzí novej a starej časti nákupného centra. Reštaurácia ponúka kapacitu 220 miest na sedenie vo vnútorných priestoroch, ďalších 48 miest na sedenie je dostupných na vonkajšej terase, vďaka čomu sa hrdí titulom najväčšej prevádzky na Slovensku.

„Pred tromi rokmi som opustila prácu s nehnuteľnosťami a rozhodla som sa aj napriek nepriaznivej situácii v gastro sektore ísť za svojím snom. Dnes už vlastním tri prevádzky, a tá v nákupnom centre Eurovea sa oddnes pýši titulom najväčšia prevádzka McDonald’s na Slovensku. Nesmierne sa z toho teším a ďakujem všetkým našim lojálnym zákazníkom, ktorí nás stále radi navštevujú. My sa aj naďalej budeme snažiť pre nich prinášať výnimočný zákaznícky zážitok. Ale aj pestrú ponuku jedál za čo najvýhodnejšie ceny,“ hovorí Katarína Balogová, franšízantka reštaurácie McDonald’s v nákupnom centre Eurovea.

Dizajn Luna vás ohromí

Reštaurácia je vyhotovená v modernom dizajne Luna. Pre tento štýl sú typické okrúhle a polkruhové tvary, drevené povrchy či materiály ako oceľ a betón. Kým si rodičia vychutnajú poobedňajšiu kávu, o zabavenie ich detí sa určite postará vonkajšie ihrisko – playland.

Prevádzka disponuje až 12 samoobslužnými objednávacími plochami, tzv. kioskami. To je najväčší počet spomedzi všetkých reštaurácií McDonald’s na Slovensku. Zákazníci žijúci alebo pracujúci v okolí si budú môcť z tejto prevádzky objednať svoje obľúbené menu aj cez doručovaciu službu McDelivery.

Tak ako ostatné reštaurácie McDonald’s, aj táto prevádzka je koncipovaná ako reštaurácia novej generácie. Tento koncept bol predstavený v roku 2019. Inovatívny spôsob prípravy jedál zabezpečí vždy dokonalú a čerstvú chuť. Zároveň zjednoduší proces výroby zamestnancom. Popri kvalite svojich jedál McDonald’s dbá aj na kvalitu životného prostredia a ovzdušia. Vo svojich reštauráciách používa úsporné spotrebiče, LED osvetlenia či ekologické chladivá. Samozrejmosťou je prepracovaný systém triedenia odpadu po zákazníkoch v špeciálnej miestnosti. A tiež upratovacie hliadky Trash Patrols, ktoré sa starajú o čistotu v okolí prevádzok.

Zdroj a foto: McDonald´s 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu