Tesco otvára 158. predajňu, je v Eurovea 2

Tesco aj v roku 2023 pokračuje s rozširovaním počtu predajní na Slovensku. Od štvrtka 25. mája 2023 si môžu zákazníci vybrať z ponuky nového Tesco Expres v Bratislave. Predajňa je súčasťou novej časti nákupného centra na brehu Dunaja – Eurovea 2. Tesco tak bude prevádzkovať spolu 158 predajní, v ktorých chce zákazníkom prinášať skvelú hodnotu za peniaze.

 

Tesco: zážitok z nakupovania 21. storočia

Nový Expres s rozlohou vyše 500 m2 je otvorený sedem dní v týždni od rána 7.00 až do večera 21.00 hod. Predajňa na 1. poschodí v blízkosti nového námestia ponúka návštevníkom okrem čerstvých a trvanlivých potravín aj kávový pult, výrobky pre zdravú výživu a chladiace vitríny s občerstvením a nápojmi pre rýchly nákup.

Tesco zákazníkom prináša zážitok z nakupovania 21. storočia. Okrem klasických a samoobslužných pokladníc môžu návštevníci využiť aj pohodlný nákup prostredníctvom služby Scan&Shop v mobile. Zároveň budú mať od 1. júna 2023 možnosť online objednania potravín priamo domov prostredníctvom doručovacej spoločnosti WOLT. Samozrejmosťou je aj zberný automat na vrátenie plastových fliaš a plechoviek. Predajňa je tiež vybavená AED defibrilátorom. V novom obchode pracuje diverzný tím nových aj skúsených kolegov a kolegýň.

Dopĺňa mapu obchodov v Bratislave

„Chceme byť zákazníkom čo najbližšie a nákupné centrum Eurovea 2 v Bratislave výborne dopĺňa našu mapu obchodov. Nový Expres v centre s moderným dizajnom je ideálnym miestom na rýchly nákup pre návštevníkov centra, turistov aj rezidentov. Zákazníci sa môžu tešiť na pestrú ponuku produktov za výhodné ceny a Clubcard ceny,“ vysvetľuje generálny riaditeľ Tesca na Slovensku Martin Kuruc a dodáva: „Tesco je pevnou súčasťou komunít, v ktorých pôsobí. Ich podpora zohráva dôležitú úlohu, a to obzvlášť v aktuálnej neľahkej dobe. Aj preto počas prvých dvoch dní otvorenia 25. a 26. mája 2023 venujeme 1 euro z každého nákupu nad 10 eur základnej škole pri zdravotníckom zariadení v Bratislave.“

Najväčšia ZŠ pri nemocnici v Bratislave poskytuje chorým a zdravotne oslabeným deťom v školopovinnom veku výchovu a vzdelávanie počas ich hospitalizácie v nemocnici a v zdravotníckom zariadení. Financie z Tesco Expres škola využije na tvorivé dielne pre hospitalizované deti.

Tesco pokračuje v expanzii

Spoločnosť Tesco plánuje v najbližších mesiacoch pokračovať v expanzii. V súčasnosti hľadá nové priestory najmä v mestách či vo veľkých obciach s rozlohou od 300 do 500 alebo 1 000 až 2 000 štvorcových metrov. Odporúčanie môže poslať každý na novyobchod@tesco.com. Ideálne miesta pre nové predajne sú v obytných zónach, na frekventovaných uliciach či cestách, v blízkosti sídlisk, administratívnych budov či nákupných centier. V  expanzii pokračuje aj franchisingová sieť Žabka, ktorá otvorila na Slovensku už 27 obchodov.

Zdroj a foto: Tesco

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu