Magenta

POPAI CE: Najlepšie komunikačné projekty v retaile za rok 2021

V rámci programu medzinárodnej akcie POPAI DAY 2021 boli vyhlásené výsledky 13. ročníka súťaže POPAI AWARDS. Český retailový trh spoznal najlepšie realizácie a víťaza.

POPAI CE ukazuje efektívne riešenia v retaile

Súťažné expozície i odovzdanie cien víťazom prebehli 25. novembra 2021 v priestoroch kongresového centrá O2 universum v Prahe 9. Táto medzinárodne uznávaná súťaž, ktorú každoročne organizuje stredoeurópska pobočka POPAI, je jedinečnou prehliadkou noviniek a efektívnych riešení v retaile a je tradične vnímaná ako významná udalosť odboru in-store komunikácie pre tvorcov i zadávateľov retailových riešení.

Súťažné projekty sa predstavili celkom v devätnástich súťažných kategóriách. K exponátom patrili komunikačné prostriedky v retaile, prvky vybavenia interiérov obchodov, komplexné store koncepty, inovatívne a ekologicky šetrné in-store realizácie a ďalšie. V samostatných súťažných kategóriách súťažili novinky z oblasti digitálnych médií a integrované in-store kampane.

Magenta
Magenta Experience Center

POPAI AWARDS: Najúspešnejší exponát v ČR

Odborná porota hodnotila predovšetkým originalitu a inovatívnosť, estetickú úroveň a dizajn, kvalitu výrobného spracovania aj vhodnosť do predajného prostredia. Najúspešnejším exponátom celej súťaže sa stal in-store projekt MAGENTA EXPERIENCE CENTER od agentúry Proboston Creative s.r.o., ktorého zadávateľom aj autorom je spoločnosť T Mobile Czech Republic. Tento projekt získal celkom štyri ocenenia vrátane absolútneho víťazstva v súťaži. Ide o jedinečný vzdelávací priestor s neobmedzenými možnosťami, ktorý sa nachádza v obchodnom centre Arkády Pankrác. Miesto žije najrôznejšími workshopmi, prednáškami a kurzami, ktoré prekonávajú bariéry digitálneho aj technologického sveta. Svoj domov tu ale nájdu aj inšpiratívne talkshow so zaujímavými osobnosťami, zažijete tu veľa zábavy, alebo si oddýchnete so šálkou kávy. Cieľom Magenta Experience Centre je inšpirácia, vzdelávanie, zábava a networking. Priestor Magenta Experience Centre tak spája všetko, čo práve hýbe svetom.

Všetky víťazné projekty nájdete na stránke POPAI AWARDS.

Zdroj: POPAI CZ, Mistoprodeje.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu