Visa Slovak Top Shop

Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac január 2022

Víťazom Visa Slovak Top Shop 2022 za január sa stali veľmi špecifické potraviny, a to Potraviny od našich v Devíne. Na druhom miest skončila predajňa dekoratívnej kozmetiky PUPA Milano a na treťom nová prevádzka operátora Telekom v centre Nivy.

 

1. miesto za január 2022 – Potraviny Od Našich, Devín

Januárovým víťazom sa stali jediné potraviny svojho druhu, nachádzajúce sa ďalej od mestského ruchu – v Devíne. Sú otvorené pre registrovaných zákazníkov aj mimo otváracích hodín. Tak tomuto hovoríme špecialitka! Už pri vstupe víta zákazníkov Jarvis, ktorý vás vpustí do predajne na základe zosnímania tváre. Jarvis má prehľad o nákupoch, spotrebe potravín, poradí pri aj výbere online. Profesionálny personál pripraví čerstvú, lahodnú kávu. Potraviny majú zároveň svoju vlastnú pekáreň. Vinotéka v potravinách? Žiadny problém! Zveziete sa do nej výťahom, pričom vás uvedie dokonca someliér. Vyberáte z pekných vín zo všetkých kútov sveta. Svoj nákup si potom môžete odviezť na zdieľanom aute caresher, bicykli či kolobežke alebo si ho jednoducho dať doručiť domov. Darčeky, zľavy a mnoho ďalších extra služieb môže využiť každý registrovaný zákazník.

Visa Slovak Top Shop január 2022
Visa Slovak Top Shop január 2022

2. miesto – PUPA Milano, Eurovea, Bratislava

 Potrebujete doplniť zásobu dekoratívnej kozmetiky, ale nemá vám kto postrážiť deti? Vezmite ich so sebou! Počas vášho nákupu majú možnosť využiť interaktívny kútik s tabletmi na hranie. Vy sa zatiaľ môžete venovať výberu toho najlepšieho. Ak si už nebudete dať vedieť rady, ktorý rúž či make-up je pre vás ten najvhodnejší, poradí vám personál, ktorý má na každú otázku odpoveď. Radi poskytnú aj vzorky na vyskúšanie na doma, aby ste mali možnosť rozhodnúť sa správne. K dispozícií je široký výber dekoratívnej kozmetiky, ale aj telovej či doplnkovej. PUPA Milano v nákupnom centre Eurovea vhodne komunikuje prebiehajúce akcie na LCD obrazovkách, ktoré sú rozmiestnené horizontálne po celej predajni.

3. miesto – Telekom, Nivy centrum, Bratislava

Novootvorená predajňa Telekom v bratislavskej autobusovej stanici Nivy víta pri vstupe obrazovkou samoobslužnej zákazníckej zóny. Nájdete tu okrem ponuky najnovších telefónov s príslušenstvom, ponuku služieb, biznis zónu ale aj „obývačku“, v ktorej je možné si v pohodlí vybrať služby, ktoré ponúka Telekom na domáce používanie. Príjemnú atmosféru prevádzky dopĺňa stena zo živých kvetov. A ak by ste prišli aj so svojimi deťmi, určite neodídu naprázdno.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu