Visa Slovak Top Shop newsletter za 3. kvartál 2022

Tretí kvartál v roku priniesol do súťaže ďalších silných finalistov našej CX súťaže. Sú nimi exposhop Nestville, zákaznícke centrum SPP a najväčšia športová predajňa Decathlon. Na východe Slovenska sme stihli navštíviť predajňu Nestville a odovzdali sme diplom zákazníckemu centru SPP. Máme veľkú radosť, že sa nám podarilo zorganizovať Global Payments Retail Safari, účastníci tak mali možnosť vyskúšať si hodnotenie predajní v praxi. Poznáme výhercov súťaže acquirerov. A asi najväčšou novinkou tretieho kvartálu je spustenie nášho ála Michelinského hodnotenia CX v Maďarsku…

Západ vs. Východ 1 :2

Tretí kvartál priniesol našej súťaži dvoch víťazov z Bratislavy a jedného z východu. Júlovým víťazom bol exposhop Nestville v Hniezdnom. Predajňa sa nachádza v mieste výroby prvej slovenskej whisky. Súčasťou tohoto unikátneho areálu je aj výrobňa a predajňa čokolády, taberna či expozícia s výrobňou. Spoločnosť Nestville ponúka naozaj nezabudnuteľný zákaznícky zážitok a je unikátnym miestom na oživenie turistického ruchu severného Spiša.

T. Mačuga (Nestville) a Z. Imrichová (VSTS)

Augustovým finalistom a teda ôsmym finalistom tohoto ročníka sa stalo zákaznícke centrum SPP Nivy. Moderné, interaktívne a „zelené“ zákaznícke centrum je inovatívnym priestorom o čom hovorí celkové vybavenie predajne, náhrada letákov za ekosvety, LCD obrazovky či ďalšie technologické vychytávky. Vysoký počet bodov si prevádzka zaslúžila aj za profesionálny personál, ktorý má výborný prehľad o ponúkaných produktoch a službách.

M.Hainzl (Visa) a I.Petráš (SPP)

Septembrovým víťazom Visa Slovak Top Shop je najväčšia predajňa športových potrieb na Slovensku – Decathlon v bratislavskom Pharose. Obchod prešiel rekonštrukciou a rozšírením a ponúka naozaj všetko potrebné pre viac ako 55 druhov športov. Je hotovým nebom pre všetkých športových nadšencov. Tovar si môžete vyskúšať na rôznych ihriskách a zaplatíte na jednej zo samoobslužných pokladní.

Global Payments Retail Safari a vyhodnotenie súťaže acq

Piateho októbra sme mali možnosť s partnerom eventu Global Payments usporiadať Shopper Marketing Breakfast, kde si účastníci mohli vypočuť inovatívne novinky zo sveta Global Payments a VSTS. Účastníci eventu si mohli po prvýkrát na Slovensku zažiť Retail Safari. Hodnotenie prevádzok a zároveň vyhodnotenie zistení.

Vyhodnotili sme aj súťaž acquirerov, kde prvé miesto v počte zaslaných nominácií získala J. Dziaková z VÚB, druhé miesto R. Bátora za Global Payments a tretie miesto získali M. Lenner z Tatra banky a P. Vaľko za VÚB s rovnakým počtom hlasov. Ďakujeme partnerovi súťaže Samsung za poskytnutie hlavnej ceny do súťaže a výhercom gratulujeme.

Štart v Maďarsku

A na záver máme pre vás jednu zahraničnú novinku: v 4. kvartáli oficiálne spúšťame naše hodnotenie predajní pod názvom Visa Boltok Boltja (obchod obchodov) v Maďarsku, kde máme za sebou úspešný 3 mesačný pilot projektu. Aj naďalej nám posielajte, prosím, tipy na zaujímavé predajne na email nominacia@slovaktopshop.sk. Ďakujeme za spoluprácu!

Zuzana Imrichová, imrichova@instore.eu, 0903569648

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu