Niektoré obchody KRAJ a Terno už majú kútiky Tchibo

Vo vybraných predajniach Terno a KRAJ nájdu zákazníci okrem kvalitných potravín aj niečo navyše. Vďaka spolupráci so značkou Tchibo môžu obyvatelia Komárna, Svätého Jura a bratislavskej Petržalky nakúpiť aj obľúbený doplnkový tovar.

 

Vybrané obchody Kraj a Terno s kútikmi Tchibo

Regály obľúbených obchodov doplnili produkty značky Tchibo so zameraním najmä na nepotravinový sortiment.

„Veľmi sa tešíme spolupráci, ktorú sme s Tchibo nadviazali. Naším cieľom je ponúknuť zákazníkom predajní Terno a KRAJ služby a sortiment, o ktorý majú reálny záujem. Sme radi, že zavedenie produktov od značky Tchibo má v našich predajniach úspech. Zákazníci sa môžu každý týždeň tešiť na novú kolekciu produktov,“ povedal Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate, s.r.o.

Kútik Tchibo

Špeciálne kútiky Tchibo sa nachádzajú priamo v predajniach potravín. Kupujúcim ponúkajú oblečenie na bežný deň i športovanie, doplnky do domácnosti, sortiment pre voľný čas či špeciálne druhy kávy. Vystavený tovar je dopĺňaný týždenne, podľa aktuálnej kolekcie.

Nový koncept je aktuálne k dispozícii zákazníkom v potravinách KRAJ v bratislavskej Petržalke a v predajniach Terno vo Svätom Jure a v Komárne. Po úspešnom štarte plánuje spoločnosť rozšíriť kútiky s tovarom Tchibo do viacerých predajní.

Predajne s kútikmi Tchibo:

  • KRAJ Petržalská tržnica, Bratislava
  • Terno Rulandská, Svätý Jur
  • Terno Eötvösova, Komárno

Zdroj a foto: Terno Real Estate

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu