Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac január 2024

Prvým finalistom štvrtého ročníka Visa Slovak Top Shop a teda víťazom za mesiac január 2024  sa stala predajňa keramiky v Modre. Predajňa vína  Cuvéé, rovnako v Modre, je na druhom mieste a tretie miesto patrí showroomu Vodotech.

 

1. miesto – modranska, Štefánikova 23, Modra

Prvým finalistom štvrtého ročníka a teda víťazom za mesiac január sa stala predajňa keramiky v Modre. Ide o tradičný koncept, ktorý zachováva tradície modranskej majoliky a keramiky. Nájdete tu výrobky od miestnych remeselníkov a dizajnérov, ktoré zachovávajú tradície tohto hrnčiarskeho umenia. Koncept predajne je obohatený o možnosť prehliadky výrobných dielní. Ak máte túžbu niekedy sadnúť za hrnčiarsky kruh a vyrobiť si svoj vlastný hrnček alebo misku, tu ste na správnom mieste. Pod odborným dozorom vám to počas prehliadky nie len ukážu, ale môžete sa zúčastniť aj ich workshopov a vyrobiť si tak vlastný produkt. Vysoké hodnotenie získala predajňa nie len za naozaj tradičný koncept, ale aj za príjemný personál. Gratulujeme!

2. miesto –  Cuvée – WIne shop & Coffee, Štúrova 197/95, Modra

S druhým miestom nezašli naši inšpektori ďaleko. Tento krát zostaneme opäť v Modre. Našich inšpektorov zaujal druhý tradičný modranský koncept, predajňa vína Cuvéé. Tu si môžete prísť kúpiť víno od miestnych vinárov, ale ho aj rovno ochutnať. Nájdete tu však príjemné zákutia na posedenie v tradičnom priestore s moderným a štýlovým nádychom, kde môžete v rámci predajne stráviť nejaký ten čas či už pri ochutnávke vín, dobrej káve či kvalitných čajov.

3. miesto –  Vodotech, Považské Podrhadie 439, Považská Bystrica

Tretím miestom za mesiac január zmenili naši inšpektori lokalitu a vybrali sa do Považskej Bystrice. Rodinná firma Vodotech s vyše 25 ročnou tradíciou je zameraná na vodoinštaláciu, plynoinštaláciu a ústredné kúrenia. Svoju pôvodnú predajňu obohatili o dizajnový showroom so zariadením do kuchyne či kúpeľní. To všetko pod vedením profesionálneho personálu.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu