BLUE WATER už aj v prevádzke Bramm

Čistá pramenitá voda v doživotnom ekologickom balení. Taká je Blue Water, nový brand, ktorý v našich končinách vznikol len pred nedávnom, v sebe spája kvalitu s vysokým ekologickým podtónom. Aktuálne je dostupná v prevádzke Bramm v bratislavskom Freshmarket.

 

Takto chutí alpský prameň

Voda je základom života. No nie každá pitná voda sa môže pochváliť čistým zdrojom s dostatkom dôležitých živín. Bežná balená voda vo fáze plnenia prechádza rôznymi chemickými procesmi, ktoré ju zbavujú minerálnych látok.  Navyše je dezinfikovaná pomocou chlóru, čo jej takisto nepridáva na atraktivite. Blue Water je však iná. Na rozdiel od klasických vôd neprechádza chemickým spracovaním, pretože je plnená priamo pri zdroji v rakúskych Alpách. Nachádza sa v nej tak množstvo minerálnych látok a ďalších zdraviu prospešných živín.

Vyvážená voda bez sodíka

Blue water je teda perfektne vyvážená. Jej prírodné PH sa nachádza na úrovni od 7,5 až po 8,1. Má jemnú a osviežujúcu chuť, takže je vhodná na každodenné pitie pre dokonalú hydratáciu organizmu. No a voda neobsahuje ani žiadne bublinky, pretože má nízky obsah sodíka. Je tak vhodná nielen pre dospelých, ale aj deti, ktorým poskytne všetky dôležité látky na ich vývoj.

Chuť Álp v ekologickom hliníku

Okrem toho sa filozofia brandu Blue Water zameriava aj na udržateľnosť. Preto je táto jedinečná voda z alpského prameňa balená v plechovkách z ekologického hliníka. Ten vodu chráni pred svetlom i slnečným žiarením a uchováva ju dlhšie vychladenú. Plechovka je tiež donekonečna recyklovateľná, pričom jej recyklácia ušetrí až 95% energie potrebnej na výrobu nového produktu.

O spoločnosti Blue Water:

Príbeh značky Blue Water sa začal písať v roku 2018 na ostrove Boracay na Filipínach, ktorý musel po húfnom návale turistov prejsť radikálnou očistou. Preto sa Blue Water na svet pozerá cez čistú vodu, ktorá je zdrojom plnosti a energie ako absolútny základ života. A tento pocit udržateľnosti a zdravia prostredníctvom čistej vody z Álp chce priniesť aj slovenským rodinám, ktorým zdravie ľudí a planéty nie je ukradnuté.

Zdroj: www.bluewater.help

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu