JägerDrop predstavil novinku: Jägermeister ORANGE

V piatok 22. 3. prebehol v dvanástich ikonických kluboch v Česku a na Slovensku historický najväčší JägerDrop – svetová premiéra nového Jägermeistera ORANGE, ktorý bol navrhnutý v spolupráci so slovenskými a českými spotrebiteľmi.

Jägermeister ORANGE – Novinka roka je tu!

Jägermeister ORANGE vás prekvapí výnimočne jemnou a ovocnou chuťou, keď základnou ingredienciou sú vyzreté bio pomaranče zo slnečnej Sicílie. Vyladená chuť nového Jägermeister ORANGE je pritom navrhnutá na mieru českým a slovenským spotrebiteľom, ktorí stoja za jeho vývojom. Novinka bude dostupná najskôr v baroch a kluboch a od mája tiež v bežných obchodoch, a to vo fľašiach z recyklovaného skla s etiketami z recyklovaného papiera.

Jednoducho vyrobené s rešpektom k prírode. Platí to aj pre použité bio pomaranče zo Sicílie s pôvodom dohľadateľným od farmy až po fľašu. Nový Jägermeister ORANGE si s partiou užijete najlepšie ako ľadovo namrazený panák na −18° Celzia. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Do obchodov príde fľaša s objemom 0,7 l. Obsah alkoholu: 33 %

Jemnú a ovocnú chuť si vybralo počas vývoja a testovania na tisíc Čechov a Slovákov

Najmä mladšie generácie a ženy vyzdvihli jemnosť a ovocnosť pomarančovej chuti. „Pôvod sicílskych pomarančov je vysledovateľný od farmy až po fľašu. Každý tak má úplnú istotu, že pije niečo, čo bolo skutočne vytvorené s rešpektom k prírode,“ vysvetlil pre Marketing&Media  Jiří Štětina, generálny riaditeľ firmy Mast-Jägermeister pre Česko a Slovensko. Celá výroba nového nápoja prebieha výhradne šetrnými a udržateľnými procesmi.

„JägerDrop bol najväčšou jednodňovou akciou pri príležitosti uvedenia nového nápoja v našej histórii a pravdepodobne aj v rámci kategórií tvrdého alkoholu. V oboch krajinách si tento unikátny release nenechalo ujsť vyše osem tisíc ľudí,“ dopĺňa pre MAM Jiří Štětina.

Zdroj a foto: Mast-Jägermeister 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu