IKEA a WOLT

Mäsové guličky až domov. Švédske špeciality IKEA vám privezie Wolt

Švédske špeciality IKEA si od 1. apríla môžu zákazníci v Bratislave objednať s dovozom až domov prostredníctvom fínskej platformy Wolt. V ponuke budú vybrané trvanlivé potraviny, vrátane mrazených mäsových aj bezmäsitých guličiek, ryby, sušienky, cukríky alebo káva.

Škandinávske korene

„Vnímame, že zákazníci čím ďalej tým častejšie nakupujú online, a to aj potraviny. Dlhodobým cieľom IKEA je ponúkať rôzne možnosti pohodlného nakupovania, a preto sme sa rozhodli spolupracovať s Woltom. V našom stredoeurópskom regióne pôjde o druhú spoluprácu týchto spoločností, ktoré obe majú škandinávske korene. Veríme, že bude úspešná,“ hovorí Jakub Slavík, Food Commercial Leader IKEA Česká republika, Maďarsko, Slovensko.

6-kilometrový okruh pre Wolt

Wolt bude potraviny IKEA doručovať z obchodného domu v Bratislave v šesť kilometrovom okruhu doručenia. „Spolupráca s reťazcom IKEA je skvelou príležitosťou, ako dostať švédske špeciality o krok bližšie k našim zákazníkom. O potraviny a špeciality iných kuchýň je na našej platforme tradične najväčší záujem, takže veríme, že túto novinku zákazníci ocenia. Príjemným bonusom našej spolupráce je zdieľanie veľmi podobných princípov a hodnôt, ktoré nás so spoločnosťou IKEA vzájomne spájajú,” komentuje Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Wolt Slovensko.

IKEA a WOLT
IKEA a WOLT nadviazali spoluprácu

Objednať si potraviny IKEA cez Wolt je možné ako v mobilnej aplikácii, tak na webe www.wolt.sk. Cena dopravy sa odvíja od zvolenej doručovacej adresy, ale v prvom týždni služby (od 1 – 8.4.2022) sa zákazníci môžu tešiť doručeniu zadarmo. V aplikácii či na webe tiež zákazníci nájdu predpokladanú dobu doručenia. Tá je spravidla okolo pol hodiny.

Zdroj: IKEA, Wolt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu