MORIS design: Najväčšia predajňa Sportisimo v novom dizajne

V poradí druhá predajňa Sportisimo v Českej republike v novom dizajne je pokračovaním úspešného rebrandingu. Pobočka s predajnou plochou o neuveriteľných 1 252 m2 je zároveň najväčšou predajňou, ktorá bola zrealizovaná v designe spol. MORIS design.

MORIS design pre Sportisimo

Súčasťou modernizácie bolo aj efektívnejšie obchodné značenie v pasáži navádzajúce potenciálnych zákazníkov priamo do predajne. Už pri vstupe rýchlo získajú základný prehľad o umiestnení jednotlivých kategórií tovaru, ku ktorým ich navedie vylepšená cesta zákazníka. Tá vďaka jasnému značeniu ukáže zákazníkovi smer a intuitívne ho prevedie celou predajňou. Z nákupu sa tak vytratí všetok stres spôsobený prípadným chaosom a zostane len príjemný zážitok z nákupu.

Pri navrhovaní interiéru predajní vždy myslíme aj na kvalitnú in-store komunikáciu. S našimi edukačnými prvkami môžeme zákazníkovi poskytnúť kompletnú nezávislosť pri výbere tovaru. Digitálne technológie rozmiestnené po celej ploche predajne potom zákazník využíva na navigáciu a vyhľadávanie tovaru. Personál sa tak môže sústrediť viac na chod predajne či odbornejšie poradenstvo bez toho, aby ich zdržiavali otázky navyše. Vybavenie predajne sme doplnili o nové osvetlenie, ktoré podčiarkuje príjemnú atmosféru celého obchodného interiéru.

Pri práci na ploche s veľkosťou 1 252 m2 sa nesmú robiť chyby. Preto sme po podrobnom naplánovaní celého redizajnu dbali predovšetkým na správnosť jednotlivých krokov a kvalitu čiastkových prác. Už krátko po otvorení predajne zaznamenal náš klient nárast tržieb aj skvelú odozvu zo strany svojich zákazníkov. Náš koncept spájajúci dlhodobý moderný dizajn a zákaznícky zážitok sa opäť osvedčil a prispel k celkovému zvýšeniu štandardov predajne.

Zdroj a foto: MORIS design

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu