Newsletter Visa Slovak Top Shop za 4. kvartál 2023

POZNÁME VŠETKÝCH 12 FINALISTOV ROČNÍKA 2023! Záver roka 2023 zodpovedal otázku, ktoré 3 predajne doplnia dvanástku tohtoročných finalistov Visa Slovak Top Shop. Stali sa nimi KAUFLAND, MODIVO/eobuv a BOTANICAL LAB.

V polovici decembra sme získali silného mediálneho partnera – Atoz retail,
ktorý vydáva časopis TOVAR&PREDAJ a usporadúva konferencie ČERPAČKA
A SAMOŠKA a pôsobí taktiež v Čechách. Veľmi sa tešíme spusteniu
profilov našej CX súťaže na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. V tejto
chvíli už môžete hlasovať v ankete verejnosti PREDAJŇA ROKA 2023 – odkaz
na elektronický dotazník tu. Jej víťaza oznámime s ostatnými kategóriami
v rámci veľkého finále 13.2.2024 dopoludnia v Binariu v Mlynskej doline v Bratislave.

EKO, DIGI A FYTO FINALISTI

Októbrovým víťazom sa stala predajňa KAUFLAND v Záhorskej Bystrici. Európske
prvenstvo jej nepatrí len tak náhodou. Tento ekologický projekt je jediný svojho druhu a disponuje niekoľkými zaujímavosťami. Napríklad je postavený zo 75% len z dreva, nájdete tu parkovisko s retenciou vody, zelené strechy, vtáčie búdky a mnoho zelene.

L. Vargová, M. Dendeš (KAUFLAND) a M. Hainzl (Visa)

V novembri získala najviac bodov od našich inšpektorov inovatívna predajňa v nákupnom centre Eurovea v Bratislave – MODIVO/E-obuv. V tomto interaktívnom koncepte by ste len ťažko hľadali vystavený tovar. Celá predajňa funguje v prepracovanom systéme, kde si svoj tovar vyberáte prostredníctvom tabletov a obrazoviek. Predajňa je digitálnym skvostom v spolupráci s profesionálnym personálom.

D. Swiezy (MODIVO) a Ľ. Kováč (Visa)

Posledným tohtoročným finalistom sa stal príjemný koncept so zeleňou – BOTANICAL LAB na Zámockej ulici v Bratislave. Predajňa plná zaujímavých rastlín a rastlinných terárií vytvorila spoluprácu s luxusnou cukrárňou Le Miam. Takže si môžete vychutnať výborný
dezert v zelenom prostredí alebo si svoj nákup rastlín spestriť dobrou kávou či koláčom. Predajňa ponúka aj zaujímavé workshopy a tak prináša svojim zákazníkom príjemné zážitky.

NOVÝ PARTNER A POROTCOVIA

Od 13. decembra má naša súťaž ďalšieho silného mediálneho partnera. Stala sa ním skupina Atoz retail. Okrem vydávania odborných časopisov o maloobchode v ČR i na Slovensku (Tovar & predaj) prevádzkuje taktiež spravodajské weby a organizuje kongresy Čerpačka a Samoška a ďalšie akcie pre profesionálov z retailu.

Uprostred J. Beran a J. Osteroth (Atoz)

Na konci roka sme privítali medzi porotcami súťaže VSTS nových členov. Sú nimi T. Blaškovič za Slovnaft ako víťaz prvého ročníka, P. Kudláč ako víťaz druhého ročníka
a P. Kapitán ako zástupca nového mediálneho partnera Tovar a Predaj. Na záver ešte raz pripomínam možnosť hlasovať v ankete verejnosti a vyhrať monitor SAMSUNG M50 – odkaz na dotazník .

Majte sa pekne – pozdravuje Zuzana Imrichová
manažérka Visa Slovak Top Shop
GSM 903 569 648, imrichova@instore.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu