Nová COOP Jednota v Modrom Kameni 

COOP Jednota Krupina otvorila nový supermarket v Modrom Kameni, v malebnom meste na juhu Slovenska. Predajňa je 52. supermarketom v portfóliu družstva.

 

Regionálne spotrebné družstvo otvorilo v piatok, 12. mája 2023, nový supermarket v Modrom Kameni. Nový, už 52. supermarket stojí na mieste, kde predtým COOP Jednota Krupina prevádzkovala malú predajňu potravín. V lete 2022 bola stará budova zbúraná a na jej mieste stojí novostavba, kde už sídli supermarket s predajnou plochou 280 m2.

Atraktívny dizajn predajne

Supermarket ponúka bezbariérový vstup z nového parkoviska pre zákazníkov. Atraktívny je aj samotný dizajn predajne, ktorý láka moderným vzhľadom a drevenými doplnkami. Predajný priestor je vybavený moderným a ekologicky šetrným zariadením, ktoré spĺňa štandardy vo vzťahu k životnému prostrediu. COOP Jednota Krupina ponúka v novom supermarkete komfortný priestor na nakupovanie a výber až zo 4 700 druhov tovarov, najmä slovenskej produkcie.

„Rozvoj obchodnej siete je pre družstvo prioritou, keďže zákazníci sú z roka na rok náročnejší. Robíme všetko preto, aby sme vyhoveli čo najviac potrebám a preferenciám k ich spokojnosti. Otvorenie supermarketu bolo jednoznačne potrebné, keďže maličká predajňa potravín v starej budove už nespĺňala naše štandardy. Moderný predajný priestor tohto supermarketu aktuálne spĺňa kritéria súčasnosti z hľadiska ponuky sortimentu, technológií aj dizajnu. Som rád, že naši zákazníci v Modrom Kameni už majú modernú predajňu, akú si toto mesto zaslúži,“ hovorí Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednoty Krupina.

COOP Jednota Krupina prevádzkuje 157 predajní

Nový supermarket v Modrom Kameni sa nachádza na Jarmočnej 371. V predajni s rozlohou 280 m2  pracuje 6 – členný pracovný kolektív, ktorý je zákazníkom k dispozícii počas pracovného týždňa od 6:00 do 18:00 a v sobotu od 6:00 do 12:00. V nedeľu je predajňa zatvorená. Supermarket v Modrom Kameni patrí pod regionálnu COOP Jednotu Krupina, ktorá prevádzkuje 157 predajní v 11 okresoch Slovenska a zamestnáva takmer 1050 zamestnancov.

Zdroj a foto: COOP Jednota Krupina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu