Odovzdávanie ocenenia v prevádzke OFF TREND CLUB

OFF TREND CLUB je prvým finalistom za rok 2023. V špecializovanej predajni tenisiek prebehlo odovzdanie ocenenia z rúk Martina Hainzla.

 

OFF TREND CLUB je prevádzka, ktorá dokáže splniť svojim zákazníkom aj tie najväčšie teniskové sny. Tu si totiž zákazník môže kúpiť alebo objednať tenisky na želanie. Nájdete tu rôzne dostupné, ale aj menej dostupné modely, zberateľské edície, špeciálne edície a to v rôznych sumách. Každý fanúšik či zberateľ tenisiek si tu príde na svoje.

OFF TREND CLUB
Ocenenie OFF TREND CLUB za titulárneho partnera projektu Visa Slovak Top Shop, odovzdal Martin Hainzl, Merchant & Acquirer Account Executive Visa.

Práve svojím prístupom splniť svojim zákazníkom aj nemožné získala predajňa prvé miesto za mesiac január. Taktiež za jedinečný koncept, ale aj špeciálne vystavenie tovaru udelili naši inšpektori predajni vysoký počet bodov. Tu je každá teniska predávaná ako diamant, napríklad aj v sklenej vitríne. Celkový dojem z predajne spolu s profesionálnym prístupom personálu vytvárajú zážitok na svetovej úrovni.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu