Odovzdávanie ocenenia v Super Dr. Max

Víťazovi Visa Slovak Top Shop za mesiac apríl pripili gratulanti veľmi štýlovo: šumivým vitamínom C. Štvrtým finalistom za rok 2024 sa stáva prevádzka Super Dr. Max v Avion Shopping Parku.

Cenu prevzal výkonný riaditeľ Dr. Max

Veľkoformátová lekáreň Super Dr.MaxSuper Dr. Max je nový koncept, ktorý je prvý svojho druhu na Slovensku. Spoločnosť Dr. Max sleduje najmodernejšie trendy a inovácie, ktoré postupne zavádza do svojich, v súčasnosti 408 lekární, na Slovensku. Prevádzku definuje moderný dizajn a široká paleta preventívnych vyšetrení.

Výkonný riaditeľ Dr. Max Marián Jánoš a Martin Hainzl, Senior Account Executive, Visa.

Super Dr. Max je aj miesto, na ktorom nájdu návštevníci v porovnaní s inými lekárňami Dr. Max rozšírenejší sortiment a celú paletu digitálnych obrazoviek. Špecialitou je potom dispenzačný robot „Karel“.

Lekáreň Super Dr.Max disponuje aj konzultačnou zónou s dvomi oddelenými miestnosťami. Jedna ponúka pacientom a zákazníkom vyšetrenia CRP či stanovenie hladiny cholesterolu, rizika cukrovky, rizika ochorenia dny.

Unikátom v prostredí lekárne je dermo bar. Ten pokrýva vyškolený personál so zameraním na dermokozmetiku. Dermo bar ponúka okrem dobre známych lekárenských značiek aj dekoratívnu kozmetiku, ale najmä diagnostické služby pomocou dvoch špeciálnych prístrojov určených na analýzu pleti, vlasov a vlasovej pokožky.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop, Foto: Michal Miklovič

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu