Prvá predajňa Tchibo v koncepte Break Out

Prvý zrealizovaný dizajnový koncept predajne Tchibo s názvom Break Out v strednej a východnej Európe je v prešovskom OC Novum. Novootvorená predajňa Tchibo v Prešove predstavuje bezkonkurenčný nákupný koncept prevzatý z Nemecka.

 

Tchibo – dominantou je kávový bar

Okrem predajne Tchibo v Shopping Mall Eperia si Prešovčania môžu od 10. novembra nakúpiť kávu a spotrebný tovar tejto značky aj v OC Novum. Na ploche vyše 102 m2 sa však rozprestiera trochu iný model, než v ostatných predajniach Tchibo. „Priestor je svetlejší a vzdušnejší. Namiesto regálov sme v strede predajne použili stoly so závesnými košmi. Policové schody, regále a spotrebiče kávového baru sú vo veľkej miere samostatne stojace, čo navodzuje dojem priestrannosti,“ vysvetľuje Imrich Orosz, Head of Shops spoločnosti Tchibo Slovensko.

Kávový bar z prírodných materiálov pripomína, že udržateľnosť je pre Tchibo zásadná.

Pozornosti zákazníkov rozhodne neujde ani nový kávový bar, zhotovený z dubového dreva a lakovaného medeného plechu, s vyrezávanou grafikou na stene. „Naši zákazníci si oddýchnu pri káve a zákusku na posedení, aké im viac vyhovuje. V rámci nového konceptu je pre nich pripravené vysoké barové, ale aj nízke sedenie s pohodlnými čalúnenými stoličkami,“ približuje Imrich Orosz systém materskej firmy, vyvinutý iba v minulom roku.

Stoly so závesnými košmi zaujmú na prvý pohľad.

„Slovenské Tchibo koncept Break Out okamžite prevzalo a v prešovskom OC Novum ide o jeho úplne prvú realizáciu v strednej a východnej Európe,“ upozorňuje Orosz. „Zároveň intenzívne pracujeme na rozšírení kapacity nášho kávového baru. A to formou obľúbenej kávovej záhradky priamo pred priestorom predajne, ktorá ponúkne najvyšší komfort posedenia,“ doplňa. Z osvedčených prvkov existujúcich slovenských predajní zostali šetrné LED osvetlenie a digitálne cenovky.

Predajňa je aj výdajňou e-shopu

Predajňa je štandardne zároveň výdajňou e-shopu tchibo.sk. „Pokiaľ však chcú mať zákazníci z Prešova a okolia tovar z najnovšej kolekcie ihneď a s istotou, odporúčam rezervovať si ho cez e-shop a využiť službu „Objednať & vyzdvihnúť“. Potom už len stačí zájsť po svoju objednávku do predajne Tchibo Novum v čase, ktorý zákazníkovi vyhovuje,“ upozorňuje Orosz na ďalšiu zo služieb, ktoré Tchibo svojim priaznivcom poskytuje.

Zľavy a špeciálne ponuky až do konca roka

V novej prešovskej predajni Tchibo sú pre zákazníkov až do konca roka prichystané rôzne zľavové akcie. Všetok tovar, nakúpený v tomto roku, bude možné vymeniť či vrátiť až do konca januára 2023.

Spoločnosť bude svoju novú predajňu promovať v rámci obchodného centra Novum Prešov. Cieľovú skupinu v prešovskom regióne oslovovuje štandardnými marketingovými nástrojmi. Využije newslettre, SMS, špeciálne ponuky v rámci cross-channel objednávok pre členov vernostného programu TchiboCard, sociálne siete. A tiež PR komunikáciu, ktorú na Slovensku zastrešuje agentúra 10/10 Communications.

Zdroj a foto: Tchibo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu