Orion Bory Mall

Visa Slovak Top Shop predstavuje: Orion Bory Mall

Druhé miesto za mesiac august 2021 získala predajňa Orion v nákupno-zábavnom centre Bory Mall.

Domáce potreby Orion v Bory Mall v Bratislave prezentujú nápaditým spôsobom aktuálnu široký sortiment produktov. Sústreďuje sa na obdobie a momentálne udalosti pre ten-ktorý mesiac. Orientácia v predajni je výborná vrátane označenia regálov. Orion invenčne používa POP reklamu a upozorňuje na akcie a novinky. Obchod pôsobí na zákazníkov už pri vstupe veľmi usporiadane.

Foto: Erika Procházková, Orion a Martin Hainzl, Visa

Orion – obchod so širokým sortimentom

Široký sortiment tvorí tovar vyrábaný v Českej republike, štátoch EÚ, ale aj v krajinách celého sveta. Z dodávateľov možno spomenúť nože z KDS Sedlčany. Sú veľmi obľúbené, najmä u skúsených zákazníkov – kuchárov. Tovar je distribuovaný do predajní a firiem v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku. Tvorí ho niekoľko tisíc druhov výrobkov predovšetkým z kategórie domácich, kuchynských potrieb, z oblasti záhradkárskych potrieb, kúpeľňových doplnkov, upratovacích pomôcok a drobné elektrospotrebiče.

17 rokov na Slovensku

„Naša spoločnosť pôsobí v Čechách už 27 rokov. Na Slovensku 17 rokov. Zaoberá s okrem maloobchodu aj veľkoobchodom s domácimi potrebami. Visa Slovak Top Shop 2021 udelila našej predajni v Bory Mall druhé miesto za mesiac august 2021. Ocenenie si veľmi vážime. Poskytujeme sortiment pre zákazníkov, ktorí majú radi moderný, ale aj retro štýl. Zvláštnosťou je, že v našej predajni máme zároveň showroom pre našich veľkoobchodných zákazníkov s krásnou kanceláriou a zázemím,“ hovorí Erika Procházková, výkonná riaditeľka spoločnosti Orion Trade s.r.o. Aktuálne je v ponuke obchodu 3500 až 4000 položiek.

„Takto si predstavujeme domáce potreby! Usporiadaný tovar, doplnený sortiment, prehľad v jednotlivých sekciách. V takejto predajni dokážete nákup vybaviť rýchlo a vo veľkej spokojnosti. Netvrdíme však, že vám po ceste k pokladni nepadne niečo veľmi „užitočné“ do oka. Oceňujeme aj aktuálnosť ponuky. V neposlednom rade musíme vyzdvihnúť aj showroom pre veľkoobchodných zákazníkov, ktorý aj pri konečných spotrebiteľoch vzbudí pocit vysokej profesionality prevádzky,“ uviedla Petra Javorníková, Projekt Partner Visa Slovak Top Shop.

Foto: Orion, Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu