Slovnaft Prístavná

Visa Slovak Top Shop predstavuje: Slovnaft Prístavná

Servisná stanica Slovnaft Prístavná v Bratislave sa stala víťazom Visa Slovak Top Shop za mesiac september. Okrem tradičnej možnosti doplnenia paliva tu zákazníci nájdu množstvo nadštandardných a inovatívnych služieb.

Najmodernejšia servisná stanica Slovnaft v strednej Európe

Netradičný dizajn servisnej stanice Prístavná v sebe zároveň ukrýva viaceré ekologické a technologické riešenia. Jej poloha je taktiež symbolická. Stojí na mieste, kde v minulosti stála rafinéria minerálnych olejov Apollo, považovaná za predchodcu Slovnaftu, a kde zároveň v súčasnosti prebieha výstavba najmodernejšej štvrte v Bratislave.

„Sme veľmi radi, že naša čerpacia stanica Slovnaft na Prístavnej ulici v Bratislave vyhrala prvé miesto v súťaži VISA Slovak Top Shop za mesiac september. Toto ocenenie len podčiarkuje fakt, že táto čerpacia stanica je naďalej unikátna nielen v našej sieti, ale myslíme si, že aj v stredoeurópskom regióne. A zároveň je aj ocenením práce ľudí, ktorí na tejto čerpacej stanici pracujú. Pre nás je to zároveň záväzok, aby sme naďalej zvyšovali úroveň našich čerpacích staníc aj v budúcnosti, aby sme sa z takýchto cien mohli tešiť čo najčastejšie,“ Martin Gregor, Retail Consumer & Digital Marketing Manager.

Martin Gregor, Slovnaft

Nový štandard v segmente čerpacích staníc

Ľubica Gubová, Country Lead pre Slovensko: „Čerpacia stanica spoločnosti Slovnaft na Prístavnej ulici v Bratislave upúta svojím nezvyčajným dizajnom už na prvý pohľad. V tomto výsostne funkčnom segmente je to nečakané a prináša to zaujímavé oživenie. Nielen vizuálny dojem, kedy aj interiérové zariadenie a usporiadanie vhodne dopĺňa jeho exteriérové poňatie, ale aj zákaznícka skúsenosť je tu naozaj na vysokej úrovni. K nej vo významnej miere prispieva umiestnenie samoobslužných platobných terminálov na stojanoch, ktoré zákazníkom umožňujú rýchlu a jednoduchú platbu kartou. Toto prvé miesto je tiež ocenením práce personálu a ich prozákazníckeho prístupu. Víťazovi gratulujeme.“

„Unikátna servisná stanica Slovnaft je najmodernejšou v strednej Európe. Vyniká inovatívnymi službami. Napríklad infokiosk pri vstupe do predajne, ktorý podáva informácie o prebiehajúcich akciách, faktoch o palivách a Bonus klube. Poskytuje rady motoristom napríklad aj o dopravnej situácii, počasí, turistických atrakciách a iné aktuality. V stanici zaujmú taktiež zabudované tablety v stoloch a mobilný čašník, ktorý poskytuje zjednodušenú platbu už pri tankovaní alebo zároveň umožňuje objednať si z ponuky jedál,“ uviedla Petra Javorníková, Marketing Manager Visa Slovak Top Shop.

Jedinečný Forbes Business Lounge s najmodernejšími technológiami je rokovacou miestnosťou. Je k dispozícii pre zákazníkov na cestách a dokáže im poskytnúť žiadané súkromie. Vo svete obľúbená služba dog wash slúžiaca pre hygienu domácich miláčikov a detský kútik robia zo stanice „family friendly“ miesto. Zaujímavosťou je živá zelená stena na toaletách. Čerešničkou na torte je priateľský a ochotný personál.,

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave, je rafinérsko-petrochemická spoločnosť s ročným spracovaním 5,5 – 6 miliónov ton ropy. Spoločnosť okrem výroby, skladovania, distribúcie a veľkoobchodného predaja výrobkov z ropy disponuje najväčšou maloobchodnou sieťou v rámci Slovenskej republiky, zameranou na predaj motorových palív a mazív a na poskytovanie širokej škály služieb motoristom.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop, Foto: Slovnaft, redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu