Radosť kiosk

Digitálny operátor Radosť otvára vlastné kiosky

V Radosti sme vykročili zo svojho prirodzeného digitálneho sveta opäť bližšie k ľuďom a  v troch mestách postupne otvárame vlastné kiosky. Tie budú slúžiť nielen ako miesto, kde sa dá získať SIM karta Radosť, ale zákazníci si ju môžu priamo na mieste aktivovať.

Radosť v Žiline, Bratislave a v Košiciach

Postupne tak od 1. decembra otvárame na Slovensku tri vlastné kiosky vo vybraných nákupných centrách v Bratislave, Žiline a tiež v Košiciach. Stačí len prísť, vyžiadať si SIMku a prípadne poprosiť o pomoc s aktiváciou a už do pár minút môžeš využívať všetky výhody digitálnosti s priaznivými cenovkami. Veď, kto by nechcel surfovať neobmedzene len za dvacku na mesiac.

Obchodné centrumTermín otvorenia
OC Avion Bratislavadecember 2021
SC Aupark Žilinadecember 2021
SC Aupark Košicedecember 2021

Okrem toho nezabudni, že Radosť má tieto Vianoce pre teba v ponuke aj smartfóny, ktoré si však môžeš zakúpiť len priamo na našom webe. Navyše k dispozícii máme nateraz výber zo siedmich telefónov, ktoré potešia teba, alebo známych. Najdôležitejšie je vedieť, že k k smartfónom pribaľujeme bezplatne aj kryty na mobil. Mimochodom aj jednu SIM kartu, ktorú môžeš pokojne aj podarovať ďalej.

V súťaži Visa Slovak Top Shop už sa operátor umiestnil. Konkrétne v septembri to bola prevádzka Orange v bratislavskom Auparku.

Zdroj a foto: www.radost.digital

One thought on “Digitálny operátor Radosť otvára vlastné kiosky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu