September 2021

Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac september

V mesiaci september sme v rámci Visa Slovak Top Shop ocenili tri rôznorodé prevádzky. Prvé miesto obsadila servisná stanica Slovnaft, na druhom mieste je prevádzka operátor Orange v Auparku a tretiu pozíciu obsadila lekáreň Dr.Max taktiež v bratislavskom Auparku.

V mesiaci september boli ocenené:

1. miesto Visa Slovak Top Shop – Slovnaft, Prístavná ulica, Bratislava

Najmodernejšia v strednej Európe. Unikátna servisná stanica Slovnaft. Zaujme inovatívnymi službami ako sú infokiosk pri vstupe do predajne, ktorý podáva informácie o prebiehajúcich akciách, faktoch o palivách a Bonus klube. Poskytuje rady motoristom napríklad aj o dopravnej situácii, počasí, turistických atrakciách a iné aktuality. V stanici zaujmú taktiež zabudované tablety v stoloch a mobilný čašník, ktorý poskytuje zjednodušenú platbu už pri tankovaní alebo zároveň umožňuje objednať si z ponuky jedál. Forbes Business Lounge je vybavený najmodernejšími technológiami. Rokovaciu miestnosť môžu využiť zákazníci na cestách a dokáže im poskytnúť žiadané súkromie. Vo svete obľúbená služba dog wash slúžiaca pre hygienu domácich miláčikov a detský kútik robia zo stanice „family friendly“ miesto. Zaujímavosťou je živá zelená stena na toaletách. Čerešničkou na torte je priateľský a  ochotný personál.

Zostrih z otvorenia servisnej stanice Slovnaft. Víťaz Visa Slovak Top Shop za mesiac september 2021.

2. miesto – Orange, Aupark, Bratislava

Vitajte doma – vitajte v obývačke. Predajňa Orange v bratislavskom Auparku navodzuje rodinnú atmosféru. Nedajte sa však pomýliť konceptom, Orange v predajni zároveň využil digitálne technológie na maximum. Hneď pri vstupe na vás čaká objednávací info kiosk. Ďalším pozitívom je, že sa zákazníci ľahko zorientujú. Označenie či už produktov alebo služieb je prehľadné. Personál si získava pozornosť zákazníkov odbornosťou a trpezlivosťou. Prevádzka určite stojí za návštevu!

3. miesto – Dr.Max, Aupark, Bratislava

V predajni, v ktorej má každý produkt svoje miesto a pacient – zákazník má dokonalý prehľad, to je Dr.Max v nákupnom centre Aupark v Bratislave. Bohatý sortiment produktov na vhodne označených regáloch. Dobre viditeľná aktuálna akciová ponuka zaručene osloví všetkých okoloidúcich. Dr.Max komunikuje prebiehajúce akcie, svoj vernostný systém, aktuálnu ponuku vkusne prostredníctvom POP. Zaujímavosťou je aj derma kútik v predajni s profesionálnym poradenstvom, ktorý je k dispozícii každému nakupujúcemu.

One thought on “Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac september

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu