UNION

Union prichádza na prvú pobočku pošty

Union už aj na pošte

Ubehol menej ako mesiac, čo sa poisťovňa Union oficiálne zlúčila s Poštovou poisťovňou a už prichádza ďalšia novinka – poisťovňa bude testovať pobočku Slovenskej pošty ako nový predajný kanál pre svoje produkty. Začne v Košiciach, kde otvára svoje pracovisko na Južnej triede – Pošta 3.

UNION
UNION pobočka Pošta Košice

„Klienti si budú môcť na pošte vybaviť rovnaké požiadavky ako v niektorej z našich klasických pobočiek – či už ide o uzatvorenie poistenia domácnosti, poistenia na dovolenku, PZP alebo ďalšie poistné záležitosti. Tomuto projektu skutočne veríme a dúfame, že bude mať úspech,“ povedal Michal Špaňár, generálny riaditeľ Unionu.

Pilotná fáza potrvá presne tri mesiace a následne sa projekt vyhodnotí. Ak sa medzi návštevníkmi pošty osvedčí, je možné, že sa rozšíri aj do ďalších miest. Dôležitosť prítomnosti v kamennom retaile si uvedomujú aj operátori. Napríklad 4ka má tiež kontaktné miesta na poštách a digitálny operátor Radosť otvára vlastné kiosky v nákupných centrách.

Akvizícia sa zavŕšila v decembri 2021

Od 17. decembra 2021 sa stala Poštová poisťovňa súčasťou Union Poisťovne. Akvizícia zahŕňa viac ako 160 tisíc nových klientov, ktorí rozšírili náš poistný kmeň. Ponúkame vám istotu silnej poisťovacej skupiny so zahraničnou matkou.

Pre klientov Poštovej poisťovne sa nič nemení. Všetky zmluvy ostávajú platné za pôvodných podmienok. Rovnako ostanú zachované predajné miesta či distribučné kanály v 365.bank.

Zdroj: Union

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu