POPAI AWARDS PARIS 2021

MORIS design s 3 cenami z POPAI AWARDS PARIS 2021

Česká firma MORIS design premenila na najprestížnejšiu celosvetovú odborovú súťaž POPAI AWARDS PARIS 2021 svoje 3 nominácie na 3 významné ceny – sošky zlatého, strieborného a bronzového indiána.

Trojitý úspech počas POPAI AWARDS PARIS 2021

Jedinečnú prehliadku inovatívnych riešení v mieste predaja a veľký priestor na prezentáciu najlepších komunikačných in-store projektov z celej Európy ponúka každoročne expozícia medzinárodnej súťaže POPAI Awards Paris v Paríži. POPAI AWARDS PARIS 2021 je prestížna súťaž o titul najlepšej reklamnej realizácie v oblasti in-store komunikácie.

MORIS design prihlásil 3 projekty, ktoré navrhol aj zrealizoval, a všetky 3 boli nominované na ocenenie, z toho dva v tej najprestížnejšej kategórii. Avšak len nomináciou sa to neskončilo. Na galavečeri, ktorý sa konal vo štvrtok 2. decembra v Paríži a na ktorom sa stretli všetky nominované spoločnosti, MORIS design dosiahol obrovský úspech, keď všetky tri nominácie premenil na veľmi významné ocenenie:

1) ZLATO – design concept SUPER ZOO

2) STRIEBRO – ECO display PANASONIC ENELOOP – stojan z bambusu a stromovej kôry

Zdroj: MORIS design

3) BRONZ – design concept SPORTISIMO

MORIS DESIGN tak ako JEDINÁ firma získala sošky indiánov v TOP 3 s dvoma projektmi SPORTISIMO + SUPER ZOO v jednom ročníku v najprestížnejšej kategórii za celú históriu súťaže!!

Česká firma MORIS design je špecialistom a lídrom v oblasti In-store designu. Navrhujú dizajnové a hlavne funkčné riešenie pre komerčné interiéry a vyrábajú designové predajné stojany. Vyvíja dizajnové a koncepčné riešenie s vysokou pridanou hodnotou pre zákazníka. Vyrába komerčné interiéry, predajné stojany, POS a branding. Zaisťujú tiež komplexné stavebné práce, kde figurujú väčšinou ako generálny dodávateľ.

Majú vlastné vývojové a designové štúdio s testovacím priestorom a vlastnou výrobou v Prahe o rozlohe 6.677 m2. Spoločnosť vznikla v roku 1997, dnes zamestnáva bez mála 200 ľudí. Výrobky MORISU nájdete v 45 krajinách a pozbierali viac ako 60 medzinárodných ocenení. Referencie: O2, Vodafone, Sportisimo, Super Zoo, Footshop, CK Fisher, Plzenský Prazdroj, Banka Creditas, TETA drogéria, Traficon, Panasonic, Pod 7 kíl, NaniNails, Patrón, Centropol Energy Zmyslom existencie MORISu je dodávať svetu kvalitné produkty, ktoré ľuďom pomáhajú v živote a biznise. O svojich klientov sa starajú na 107% a vďaka tomu majú taký úspech.

#MORIS NA 107%

Zdroj, foto a video: MORIS design

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu