MORIS design získal 3 nominácie na POPAI Awards v Paríži!

MORIS design dosiahol absolútne skvelý medzinárodný úspech. Na najprestížnejšej celosvetovej odborovej súťaži POPAI Awards Paris 2021 získali nomináciu všetky tri z troch prihlásených projektov!

MORIS design prihlásil do súťaže tri projekty:

1) SPORTISIMO koncept

2) SUPER ZOO koncept

3) PANASONIC – stojan z bambusu a stromovej kôry

Foto: Stojan pre Panasonic

VŠETKY TRI získali nomináciu do TOP 3 v prestížnej súťaži POPAI PARIS Awards 2021. Navyše v tvrdej medzinárodnej konkurencii. „Máme istotu ďalších troch „Indiánov“. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa koná 2. decembra 2021. Potom už budú sošky skrášľovať výstavu cien v našej spoločnosti,“ uviedol Adam Klofáč, spolumajiteľ MORIS design a dodal: „Jediné, čo ešte v tejto chvíli nevieme, na akom stupni víťazov sa naše projekty umiestnia.“

Súťaž POPAI Awards má dlhoročnú tradíciu. Napokon tento rok uskutoční už 58. ročník. POPAI Awards býva považovaná za medzinárodnú TOP udalosť odbore marketing at retail. Navyše je aj príležitosťou pre stretnutie zástupcov odboru z najrôznejších krajín v rámci súťažnej expozície a odborného programu. Účasť v súťaži významne napomáha európskym výrobcom POP pri ich propagácii vo vlastnej krajine aj v medzinárodnom meradle.

MORIS design boduje v kráľovskej kategórii

Podľa všetkých dohľadateľných záznamov má MORIS design ako jediná firma v TOP 3 dva projekty (SPORTISIMO + SUPER ZOO) v jednom ročníku. „Shopfitting Multiple Achievements“ je najťažšia kategória v celej históriu súťaže. Prihlásený koncept musí preukázať funkčnosť a replikovateľnosť pre reťazec obchodov. Navyše projekt musí dokázať použiteľnosť v medzinárodnom meradle a nákladovú rentabilitu. Pozrime sa na ostatné kategórie. Sú buď jednoznačne ohraničené (napr. nápoje, jedlo, drogéria, atď.) alebo sú to exkluzívne práce s takmer neobmedzeným rozpočtom (napr. vlajková loď značky PRADA v Ríme). „Z uvedených dôvodov sa nebojím vyhlásiť, že kategória „Shopfitting Multiple Achievements“ je skutočne „Kráľovská“. Opäť sme dokázali svetu, že napĺňame dlhodobú víziu našej spoločnosti,“ komentuje nomináciu Adam Klofáč.

Zmyslom existencie MORIS je dodávať svetu kvalitné produkty, ktoré ľuďom pomáhajú v živote a biznise.

#MORIS NA 107%

2 thoughts on “MORIS design získal 3 nominácie na POPAI Awards v Paríži!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu