Saunia

Úspešný stavebný projekt pre najväčšiu sieť saunových svetov SAUNIA v ČR, je otvorený v OC CENTRAL Kladno

Elegantný drevený nápis SAUNIA, ktorý Vás víta hneď po vstupe. Zároveň ubezpečuje, že vstupujete do výnimočne zdravého priestoru, kde sa Vaše telo naozaj zrelaxuje. Nájdete tu 5 typov sáun, bar a príjemnú atmosféru a prostredie, ktoré zaručene osvieži Vaše telo a myseľ. Všetko vo výnimočnom materiálovom prevedení a spracovaní od dreveného obloženia stien až po informačnú grafiku.

„Na tak rozsiahlej príprave a realizácii sa podieľal celý náš tím. Od MORIS design až po našu stavebnú divíziu MORIS construction,“ informuje spolumajiteľ Adam Klofáč.

Saunový svet sme tak mohli vybudovať od kompletných stavebných úprav až po výrobu interiéru. Aj tu sa ukázalo, že naozaj na každom detaile záleží, lebo sme sa spolu so zástupcami SAUNIA so všetkými prvkami detailne vyhrali nielen z pohľadu výrobného a technologického, ale ako vždy aj stavebného. Vďaka tomu sa celý saunový svet stáva naozaj výnimočným priestorom pre Relax.

Naša cesta bola náročná, celá výstavba trvala 5 mesiacov, ale výsledok je skvelý! Posúďte sami a pozrite si fotografie v galérii.

„Držíme projektu palce nech má mnoho spokojných a nových zákazníkov. Zamestnancom prajeme, nech sa im v takto krásnom priestore pracuje pohodlne a nech sa s úsmevom starajú o zákazníkov,“ hovorí spolumajiteľ MORIS design Adam Klofáč.

Filozofiu našej stavebnej divízie MORIS construction dokonale vystihuje slogan „Máme radi čistú prácu“, ktorou sa vo všetkých ohľadoch snažíme poskytovať všetkým našim zákazníkom, a to nielen v ČR a SK, ale dnes už aj po celej Európe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu