vitazi november

Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac november 2021

Víťazom Visa Slovak Top Shop za mesiac november sa stal Martinus v centre Nivy. Druhé miesto obsadil Play Go Smart v rovnakom projekte a na treťom mieste je Cafepoint v Auparku.

1. Miesto – Martinus, Nivy, Bratislava

Ak cestujete autobusom, určite sa nevyhnete návšteve novootvoreného nákupného centra Nivy. Cesta rýchlejšie ujde s dobrou knihou a čakanie na spojenie vám spríjemní originálna prevádzka. Len nesmiete vyberať pridlho, aby ste ho nezmeškali. Výber vám uľahčia technológie – v Martinuse si totiž na tablete vyberiete, čo vás zaujme a ten uvedie oddelenie a poličku, kde titul ľahko nájdete. Ak máte trochu viac času, poteší vás káva či koláčik. Martinus má okrem originálneho usporiadania širokého výberu publikácií aj iné nápadité prvky. Myslí aj na mladších zákazníkov – v špeciálnom oddelení sa prenesú do rozprávky alebo sa skryjú v bunkroch či zabudnú v mini čitárničkách.

2. Miesto – Play Go Smart, Nivy, Bratislava

Vitajte vo virtuálnej realite. Ak máte vášeň pre hry, toto je váš svet. Herné konzoly či doplnky k svojmu mobilnému telefónu, nový počítač alebo najnovšie smart technológie nájdete v jedinečnom koncepte progame-ingových predajní. Vyškolený personál zasvätí aj laika. PGS pútavým spôsobom využíva digitálne technológie a POP po celej predajni.

3. Miesto – Cafepoint, Aupark, Bratislava

Takto chutí svet kávy. Cafepoint ponúka širokú škálu horkastých chutí z celého sveta. Aj skúsenému kávičkárovi bude mať čo povedať skvelý personál. Pri nákupe kávy so sebou si môže vybrať nový kávovar, ochutnať čokoládu alebo sa poradiť pri výbere zrnkovej kávy na doma.

Titulárnym partnerom projektu je spoločnosť Visa. Ďalšími partnermi sú spoločnosti Samsung, POS Media, Empea a MORIS design SK. Mediálnym partnerom hodnotenia retailových prevádzok je časopis instore Slovakia.

Uvítame, ak nominácie na kvalitné prevádzky, ktoré by sa podľa vás mali súťaže zúčastniť, pošlete na emailovú adresu nominacia@slovaktopshop.sk. Nominácia je bezplatná.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop, Foto: instore

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu