Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac august 2023

Víťazom mesiaca august sa stala nezvyčajná predajňa OOZI v Trnave, ktorá zároveň uzatvára prvý polrok a prvú šesticu finalistov súťaže. 

 

1. Miesto – OOZI – Trnava

Originálny koncept bol splneným snom majiteľa Oskara a nájdete v ňom širokú škálu funkcionalít a využitia. Ide o predajňu štýlových  elektrobicyklov, merchu, výberovej kávy a umeleckých diel. Pri návšteve prevádzky si môžete vychutnať lahodnú kávičku, niečo malé pod zub, môžete si pri tom zahrať biliard, dať sa ostrihať u barbera a zavŕšiť to eventom alebo koncertom, ktoré OOZI usporadúva priamo v predajni. Netradičný priestor ponúka užiť si pohodovú atmosféru. OOZI je priestor v priestore, ktorý vytvára nezabudnuteľný zákaznícky zážitok. Návštevu určite odporúčame každému pôžitkárovi.

Foto: Michal Miklovič

2. Miesto – Matyšák shop Eurovea, EUROVEA 2, Bratislava

Pri návšteve novej časti nákupného centra Eurovea v Bratislave určite nevynechajte Matyšák shop. Predajňa ponúka vlastné vína a produkty, ktoré nájdete veľmi vkusne vystavené. Decentný a čistý priestor vie upútať každého okoloidúceho a hneď pri vstupe sa vás ujme šikovný personál, ktorí Vám výborne poradí či odporučí vhodný darček.

Foto: Eurovea 2

3. Miesto – Medový obchodík APIMED, Krížna, Bratislava

Sladkou bodkou augustových víťazov je podniková predajňa APIMED na Križnej ulici v Bratislave. Relokovala sa sem z priestorov Tržnice na Trnavskom mýte. Obchodík ponúka nie len rôzne medy a medové produkty, ale napríklad aj zážitkové degustácie. Vystavenie tovaru v predajni je dizajnom v súlade so samotným produktom. Naši inšpektori ohodnotili predajňu dobrými známkami najmä za vystavenie tovaru a viditeľné označenie produktov. Gratulujeme!

Foto: Apimed

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu