Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac september 2023

Na prvom mieste v mesiaci september sa umiestnila predajňa Lyra. Ide o  nový koncept predajne slovenského výrobcu prémiových čokolád. Lyra sa tak stáva deviatym finalistom roka 2023.

 

Foto: LYRA

1. Miesto – LYRA, Ivanka pri Nitre

Sladké prvé miesto získala za mesiac september predajňa Lyra v Ivanke pri Nitre. Slovenský výrobca prémiových čokolád Lyra oslávil 15.narodeniny a tento rok otvoril nový koncept predajne čokolády na svetovej úrovni. Na jednom mieste nájdete výrobňu čokolády, dizajnovú predajňu s kaviarňou, či terasu s výhľadom na vlastný park. Zákazník si tu môže kúpiť a ochutnať rôzne druhy a príchute čokolád, ktoré sa vyrábajú z kvalitných kakaových bôbov z Kolumbie. Môžete sa dozvedieť o procese výroby od ich majstra čokolatiera Karola Stýblo alebo si môžete vychutnať prehliadku výrobou čokolády. Vystavenie tovaru, koncept prevádzky či personál prispeli k vysokým známkam v hodnotení súťaže. Predajňa je miesto, kde si môžete nie len kúpiť prémiové čokolády, ale zažiť  čokoládový svet. Ak máte radi čokoládu, odporúčame návštevu pre veľkých aj malých maškrtníkov.

Foto: Potten & Pannen Staněk

2. Miesto – Potten & Pannen Staněk, N!DO, Bratislava

Druhé miesto si zaslúžil pekný koncept spojenia predajne, showroomu a školy varenia. Potten & Pannen Staněk priniesol na Slovensko nevídaný showroom s dizajnovými spotrebičmi, či vybavením kuchyne. Novootvorený showroom značky SMEG je prvým svojho druhu na Slovensku a v Čechách, v ktorom si okrem malých kuchynských retro pomocníkov v štýle päťdesiatych rokov budete môcť naživo pozrieť a kúpiť aj veľké spotrebiče, ako sú chladničky, varné dosky alebo vstavané rúry.  A keď už chcete investovať do štýlového vybavenia kuchyne, ideálne, ak si môžete všetko vopred vyskúšať. Túto možnosť máte v škole varenia Gourmet Academy, ktorá je súčasťou predajne. Máte možnosť využiť profesionálneho kuchára alebo sa prihlásiť do kurzu varenia či pečenia, ktoré značka ponúka. Ideálna možnosť ako spestriť napríklad taký teambuilding. Našich inšpektorov oslovil exteriér predajne, vystavenie produktov a spojenie showroomu so školou varenia.

Foto: BAportal, La Donuteria Šafko

3. Miesto – La Donuteria, Šafárikovo námestie, Bratislava

Tretím miestom za mesiac september je predajňa sladkých donutov La Donuteria. Slovenský koncept sa stal jedným z najrýchlejšie rastúcich franšízových konceptov na svete a dnes ho nájdete v 16 krajinách po celom svete. Našich inšpektorov zaujala najmä prevádzka na Šafárikovom námestí v Bratislave, ktorá obsadila tretie miesto za mesiac september. Dobré hodnotenie získala predajňa najmä za príjemný dizajn, ktorý je v súlade s produktom a milý personál. Môžete si tu kúpiť výborný donut všelijakých príchutí k tomu dobrú kávičku a vyraziť tak do práce alebo prechádzku starým mestom.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu