COOP Jednota Krupina zmodernizovala supermarket vo Veľkom Krtíši

COOP Jednota Krupina otvorila vo štvrtok, 9. novembra vo Veľkom Krtíši svoj 53. supermarket. Predajňa vyrástla na sídlisku na Novohradskej ulici, v priestoroch bývalých potravín, ktoré prešli výrazným zväčšením a vizuálnou zmenou. Obyvatelia Veľkého Krtíša a okolia sa môžu tešiť z komfortnejšieho nákupu s modernými službami.

 

Zväčšená a modernizovaná predajňa vo Veľkom Krtíši

Predajňa supermarketu COOP Jednota na Novohradskej vo Veľkom Krtíši ponúka pre zákazníkov výrazné zmeny v interiéri aj exteriéri . Pôvodná predajň sa zväčila o priestory bývalého stravovacieho zariadenia. Vrátane prístavbou prekrytej terasy sa zväčšila pôvodná predajná plocha o 40 %. Aktuálne tak má 311 m2.  Vo vnútorných priestoroch predajne boli vymenené podlahy, stropy, ale aj osvetlenie. Nový bezbariérový vstup do predajne je vítaným zlepšením mobility pre zákazníkov predajne.

Supermarket je vybavený moderným a ekologicky šetrným zariadením, ale aj interiérovým rádiom s ponukou slovenskej hudby a pravidelným prehľadom akciových ponúk predajne. Samozrejmosťou sú zálohomaty pre výkup sklenených fliaš, plechoviek a PET fliaš. Dizajn predajne dopĺňajú drevené prvky, ktoré sú charakteristickým znakom pre regionálne družstvo COOP Jednota Krupina. V priestore predajni sú použité elektronické cenovky so vždy aktuálnou cenou tovarov, ktoré sú zelenšou alternatívou papierových cenoviek. Predajňa supermarketu na Novohradskej vo Veľkom Krtíši je 53. predajňou regionálneho družstva COOP Jednota Krupina, ktorá vo svojom priestore využíva výlučne elektronické cenovky.

Zvýšenie zákazníckeho komfortu

„Sme radi, že môžeme byť našim zákazníkom a obyvateľom Veľkého Krtíša opäť o čosi bližšie. Zmodernizovaná predajňa na Novohradskej vo Veľkom Krtíši je výsledkom nášho niekoľkoročného úsilia o zlepšenie a zvýšenie zákazníckeho komfortu v regióne Novohrad, kde má spotrebné družstevníctvo bohatú tradíciu. Intenzívne práce a rokovania o novej podobe predajne začali už na konci minulého roka a od marca prebiehali prvé stavebné práce na modernizácii predajne,“ hovorí Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednota Krupina, SD.

Nový supermarket so sedemčlenným kolektívom pod vedením pani vedúcej Ivety Melicherovej ponúkne širší sortiment tovarov: „Sortiment zmodernizovaného supermarketu tvorí približne 4 800 druhov tovarov, zväčša slovenského pôvodu. Nový supermarket ponúkne pre zákazníkov aj širšiu ponuku výhodných tovarov z letákových akcií. Verím, že zákazníci budú spokojní a nájdu si cestu do nového supermarketu, ktorý je príkladom moderného nakupovania v 21. storočí,“ doplnil J. Vahančík. Supermarket bude pre zákazníkov otvorený od pondelka do piatku od 6:00 do 18:00 a v sobotu od 6:00 do 13:00. V nedeľu bude predajňa zatvorená.

Zdroj a foto: COOP Jednota Krupina, SD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu