COOP Jednota Nové Zámky otvorila prvý Tempo SUPERMARKET v Bratislave

COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvo otvorila vlajkovú predajňu COOP Tempo SUPERMARKET. Je súčasťou obchodného centra TEHELKO v priestoroch Národného futbalového štadióna. Moderná prevádzka s predajnou plochou 1 600 m2 ponúka široký sortiment. A to až 11-tisíc tovarových položiek s dôrazom na čerstvý tovar a domácu slovenskú produkciu.

Tretia prevádzka v Bratislave a vstup značky Tempo SUPERMARKET

Stratégia COOP Jednoty Nové Zámky je z dlhodobého hľadiska orientovaná aj na extenzívny rozvoj. Donedávna svoju maloobchodnú činnosť realizovala výhrade v juhozápadnej časti Slovenska. Konkrétne v okresoch Nové Zámky, Levice a Komárno. Na bratislavský trh vstúpila v mesiaci máj. Pričom Tempo SUPERMARKET v zaujímavej lokalite na Bajkalskej ulici je už treťou prevádzkou COOP Jednoty Nové Zámky v Bratislave otvorenou v relatívne krátkom čase. O spokojnosť zákazníkov sa postará 50 členný kolektív zamestnancov.

Moderná predajňa šetrná k životnému prostrediu

Zákazníci sa môžu tešiť na komfortné nákupné prostredie v úplne nových priestoroch s nadčasovým, moderným dizajnom, technologickými inováciami a kvalitnými službami. „TEMPO Supermarket s predajnou plochou 1 600 štvorcových metrov disponuje najmodernejším vybavením, chladiacim a mraziacim zariadením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a spĺňa najvyššie ekologické štandardy,“ uviedol predseda predstavenstva COOP Jednota Nové Zámky, Štefan Mácsadi.

Súčasťou supermarketu sú samoobslužné pokladnice a moderné elektronické cenovky inštalované pri všetkých tovaroch. COOP Jednota Nové Zámky zaviedla elektronické cenovky už v roku 2012 ako prvý obchodný reťazec   na Slovensku. Podporou miestnych dodávateľov umožňuje najrýchlejšie doručenie výrobkov   od pestovateľov, chovateľov až na pulty predajní. Znižuje sa uhlíková stopa a zabezpečuje tým doručenie čo najčerstvejšieho tovaru. Zároveň zabezpečuje pre svojich zákazníkov v Bratislave a v Nových Zámkoch doručenie tovaru prostredníctvom donáškovej služby WOLT.

Štefan Mácsadi pre instore Slovakia uviedol, že služby firmy RECCOM sa rozhodli opätovne využiť na základe dlhoročnej overenej spolupráce a pozitívnych skúseností:  „Na projektoch participujú už od fázy projektovania predajne, až po samotnú realizáciu. Po poskytnutých návrhoch od spoločnosti RECCOM a spoločnej zhode sme implementovali napríklad drevené obklady na pokladne, stĺpy i obslužné pulty, ďalej tehlové obklady v oddeleniach pečiva a mäsa, atraktívne riešenia prezentácie čerstvých tovarov a špeciálnych potravín ako BIO, Lactofree.“

Podpora predaja slovenskej produkcie

Tradičný maloobchodný reťazec COOP Jednota Nové Zámky sa zameriava na predaj kvalitnej domácej produkcie, čo reflektuje viac ako 70 % podiel slovenských výrobkov na pultoch predajní. Predajňa ponúkne čerstvý chlieb a pečivo dopekané počas celého dňa a široký sortiment čerstvého mäsa, mäsových výrobkov a syrov. Podporuje tým domácu ekonomiku a podnikanie v oblasti potravín na Slovensku.

„TEMPO Supermarket je vybavený samoobslužnými pultami s rozsiahlou ponukou čerstvého tovaru v rámci obslužnej linky, špeciálnym chladiacim pultom na zákusky, chladeným ostrovom „ready to eat“. Špecifickou časťou v rámci predajne je vytvorenie úseku „COOP Bystro“ s bohatou ponukou teplých jedál pripravených priamo za obslužným pultom,“ dodal Štefan Mácsadi.

Zdroj a foto: COOP Jednota Nové Zámky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu