Datart - Deň narcisov

Datart podporuje 26. ročník Dňa narcisov

Na Slovensku je veľa vzácnych zbierok, no pre ľudí s rakovinou je verejno-prospešná zbierka narcisov tá najcennejšia. Liga proti rakovine každoročne odovzdáva vyzbierané financie na pomoc onkologickým pacientom. Tento rok odštartuje v poradí už 26. ročník, ktorý sa vracia do ulíc, a to opäť s podporou DATARTu.

Pomoc so zviditeľnením zbierky

Žltý narcis je symbolom spolupatričnosti s onkologickými pacientmi. Zbierka sa bude konať opäť aj v uliciach Slovenska, a to 28. apríla. Pomoc so zviditeľnením 26. ročníka DATART poskytne Lige proti rakovine aj tento rok, pretože nám záleží na tom, aby sa vyzbieralo čo najviac financií. Preto budeme radi, ak si s nami pripnete kvietok na podporu onkologických pacientov aj vy.

Datart - Deň narcisov
Datart – Deň narcisov

Počas trvania kampane môžete získať narcisy vo vybranej sieti predajní a okrem iného budú spolu s letákom distribuované do schránok 300 000 slovenských domácností.  Deň narcisov môžete podporiť okrem príspevku v uliciach aj zaslaním SMS na číslo 848 v hodnote 3 €, finančným príspevkom cez QR kód či priamou platbou na špeciálny účet SK09 0900 0000 0054 5454 5454. Viac o tom, ako pomáha Liga proti rakovine a možnostiach podpory nájdete na www.dennarcisov.sk.

Čím viac ľudí prispeje, tým viac podpory dostanú onkologickí pacienti! Prispieť do zbierky môžete od 21. 4. až do 6. 5. 2022.

Zdroj a foto: Datart

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu