Kaufland rozširuje sieť na Orave

Už 73 predajní naprieč celým Slovenskom patrí do siete obchodného reťazca Kaufland. Najnovšia pribudla na Orave, v Tvrdošíne.

Podpora pre Centrum voľného času

Široký sortiment, čerstvosť a kvalita za výhodné ceny –  to a ešte oveľa viac ponúka Tvrdošínčanom a okoliu prvá predajňa Kaufland v tomto meste na ploche viac ako 2 900 m².  Patrí k nej aj 243 parkovacích miest priamo pred budovou a rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré môžu zákazníci využívať.

„Na Slovensku pribudla ďalšia predajňa Kaufland a my veríme, že z jej ponuky si vyberie naozaj každý. Pri príležitosti otvorenia prvej predajne v Tvrdošíne na Orave zároveň s radosťou podporíme Centrum voľného času, ktoré miestnym deťom a mládeži poskytuje rôzne voľnočasové programy a aktivity,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Od 14. do 16. júla, čiže počas prvých troch dní od otvorenia, prispeje Kaufland za každý nákup v hodnote minimálne 20 € sumou 1 € Centru voľného času v Tvrdošíne, ktoré okrem pravidelnej záujmovej činnosti organizuje rôzne podujatia a cez prázdniny aj detské letné tábory. Venované peniaze využijú na potrebné rekonštrukčné práce v centre, ale tiež na nákup pomôcok pre tvorivé aktivity.

„Finančnú pomoc od Kauflandu si veľmi ceníme, pretože nám pomôže upraviť priestory, ktoré využívajú deti a mládež v našom meste. A aj vďaka nej bude môcť Centrum voľného času rozšíriť svoje možnosti,“ skonštatovala Daniela Jurincová, riaditeľka CVČ v Tvrdošíne.

Nákupom môžu zákazníci aj ušetriť

Ak v predajni Kaufland v Tvrdošíne nakúpite v deň otvorenia 14. júla nad 30 € a preukážete sa pokladničným bločkom pri infopulte, získate nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 5 €. Akcia platí iba pre prvých 2000 zákazníkov. V prípade, že všetky poukážky nebudú odovzdané v daný deň, zvyšné môžu dostať kupujúci za rovnakých podmienok v nasledujúci deň, alebo až pokiaľ sa neminú. Viac o akcii sa dozviete na informáciách priamo predajni.

Zdroj a foto: Kaufland

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu