McDonalds Poprad

McDonald’s ukončuje rok 2021 otvorením novej reštaurácie v Poprade

McDonald’s otvára pred Vianocami v poradí svoju 37. reštauráciu na Slovensku. Najnovšia prevádzka obľúbeného reštauračného reťazca pribudla pod Tatrami, v Poprade, na križovatke cesty E50 a diaľničného Exitu Poprad Východ.

 

Poprad má Nový McDonald´s

Aj táto prevádzka je reštauráciou novej generácie. Prichádza s inovatívnymi riešeniami, vylepšenými službami pre zákazníkov a moderným dizajnom s ohľadom na udržateľnosť. Súčasťou reštaurácie je už štandardne aj obľúbená kaviarenská časť McCafé so širokou ponukou kvalitnej kávy a chutných koláčov.

Kuchyňa popradského McDonald’s sa vyznačuje až štyrmi plne vybavenými produkčnými líniami. Vďaka nim sa prevádzka radí medzi najrýchlejšie reštaurácie a dokáže naraz vybaviť väčšie množstvo objednávok. Interiér reštaurácie s názvom Wood & Stone je inšpirovaný prírodnými materiálmi, pričom prevažnú časť tvorí recyklované drevo a kameň, vďaka čomu priestory vytvárajú moderný a útulný dojem. Kapacitne pojme novootvorená popradská reštaurácia v interiéri 86 hostí a 48 hostí v exteriéri. Deti sa môžu zabaviť digitálnymi hrami vo vnútri reštaurácie ako aj na terase v rámci playlandu.

Digitálne kiosky a ďalšie inovácie

Pred reštauráciou sa nachádza 38 parkovacích miest a motoristov poteší najmä možnosť duálneho  Drive-in systému, vďaka ktorému môže byť obsluha na McDrive ešte rýchlejšia. Poprad má prevádzku, v ktorej návštevníci pre svoje objednávky môžu využiť samoobslužné digitálne kiosky.  Nájdu v  nich kompletnú ponuku jedál McDonald’s. Zákazníci z okolia sa môžu tiež tešiť na možnosť doručenia objednávok vďaka službe McDelivery.

„Už vyše roka som súčasťou franšízového systému McDonald’s a musím povedať, že som nesmierne rád, že aj napriek neľahkej situácií v gastro segmente sa mi podarilo otvoriť už moju druhú reštauráciu  McDonald’s na Slovensku. Pri návrhu prevádzky sme sa sústredili na mnohé inovácie, vďaka ktorým zabezpečíme zákazníkom ešte lepšiu skúsenosť pri objednávaní aj pri preberaní jedla. Budeme sa snažiť byť čo najlepším susedom pre naše okolie a preto už teraz plánujeme rôzne ďalšie ekoinovácie, ale aj pomoc komunitám. Tešíme sa na všetkých zákazníkov a veríme, že čoskoro prídu ochutnať našu kvalitnú ponuku jedál a kávy,“ hovorí franšízant novej prevádzky McDonald’s, Andrej Tégel.

Reštaurácia McDonald’s Poprad spĺňa všetky štandardy modernej reštaurácie, nazývanej aj ako reštaurácie novej generácie. Tie sú koncipované s ohľadom na trvalú udržateľnosť, pretože okrem moderných technológií sú ich štandardom napríklad LOV fritézy s až 40 % úsporou oleja. Olej následne putuje na ďalšie energetické spracovanie, grily na mäso s nižšou spotrebou energie či ekologickejšie mraziarenské chladiče. Prevádzka je taktiež vybavená špeciálnou miestnosťou na triedenie odpadu po zákazníkoch, kde zaškolenému zamestnancovi prejde rukami každý jeden použitý obal. V budúcnosti prevádzka plánuje aj využívanie solárnej energie.

Zdroj a foto: McDonald´s 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu