Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac december 2021

Víťazom Visa Slovak Top Shop za mesiac december 2021 sa stáva FAnn parfumérie. Druhé miesto obsadila prevádzka iStores a tretie FOOTSHOP.

1. miesto december – FAnn parfumérie, Nivy, Bratislava

Predajňa, ktorá okamžite osloví Vaše zmysly. Príjemné vône a pekne usporiadané lákavé flakóny – na tomto mieste skutočne nie je jednoduché rozhodnúť sa len pre jeden parfum. Či už hľadáte svoju obľúbenú kozmetiku alebo vhodný darček, so všetkým vám poradia profesionálne a ochotné beauty konzultantky, ktoré sa vo svete vôní a kozmetiky orientujú nadštandardne. Zaujímavosťou z pohľadu instore reklamy je digitálna obrazovka so zvukom, na ktorej bežia aktuálne spoty k predávanému tovaru. Garantujeme , že parfuméria Fann v novootvorenom nákupnom centre Nivy v Bratislave vám zavonia.

Odovzdávanie FANN 1. miesto – december_1
Odovzdávanie ceny pre FAnn parfumérie – 1. miesto december 2021

2. miesto – iStores, Nivy, Bratislava

Nadčasový, jednoduchý koncept priestoru predajne iStores v Nivy centrum v Bratislave pôsobí technicky, ale veľmi čisto. POP v digitálnych technológiách dopĺňajú profesionálne prezentačné okrúhle stolíky s produktami, ktoré sú vhodne rozdelené po sekciách. Zákazníka zaujmú LCD obrazovky pri každej sekcii a ako čerešnička na torte ohromí obrovská obrazovka priamo za pokladňou komunikujúca aktuálnu novinku. Dobrý dojem podčiarknu prehľadné a dôkladné popisy k samotným produktom.

3. miesto – Footshop, Čulenova ulica, Bratislava

Predajňa obuvi a street oblečenia na Čulenovej ulici v Bratislave je zároveň výdajňou e-shopu. Veľký industriálny priestor zo surových materiálov pôsobí veľmi vzdušne. Predajňa stavila na dizajn, ktorý pritiahne cieľovú skupinu. Priestor okrem predaja produktov bol navrhnutý aj ako komunitné centrum a na prevádzkovanie eventov a menších koncertov. Footshoop je zameraný na ponuku unikátnych aj bežných kúskov, ponúka akciový tovar a novinky s viditeľným označením. Zaujímavosťou je automat na tenisky, ktorý po vhodení mince dáva šancu vyhrať špeciálne dizajnérske tenisky. Vo Footshooop nezabudli ani na deti. Navrhli pre ne regál v tvare domčeka s detskou ponukou. Profesionálny a ochotný personál pôsobí veľmi uvoľnene, komunikuje ponuku a prepojenie výdajne s predajňou.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu