Super zoo Nasyptesi Moris design (5)

Nasyptesi: Novinka MORIS design pre Super zoo

Zasahovať do už hotového konceptu bez toho, aby sa narušil celkový interiér, vyžaduje presnosť pre premyslené prepojenie nového a pôvodného designu. Regálom Nasyptesi doplnil MORIS design remodelovanú predajňu Super zoo v pražskom Zličíne.

Prevádzky Super zoo doplnil projekt Nasypte si

Aj nový prístenný regál s násypníkmi sme v MORIS desing vyhotovili na základe nášho konceptu pre sieť týchto predajní. To predstavuje vizuálne zjednotenie farieb a grafiky, ktorá sa zameriava na emócie a informovanosť zákazníkov. Vďaka tomu nájdu zákazníci priamo na regáli zrozumiteľný návod aj výzvu, aby šetrili obaly a tým aj prírodu.

Náš úspešný rebranding predajní Super zoo, kde pracujeme s emotívnym zážitkom v každom smere dopĺňame o novú časť Nasypte si. Vyvinuli sme prístenný regál s jednotlivými priehľadnými násypníkmi pre rôzne druhy sypaných granúl. Zákazník si tak môže vybrať presné množstvo a tvar krmiva pre svojho štvornohého miláčika. Materiál násypníkov je uspôsobený na skladovanie krmiva, ktoré tak nestráca na kvalite ani čerstvosti.

Celý koncept je založený na aktuálnom trende šetriť s odpadmi. Požadované množstvo si zákazník odmeria priamo do vedierka. Vedierko zachová čerstvosť krmiva a je možné ho používať opakovane niekoľko ďalších rokov. Služba je momentálne testovaná v pilotnom režime v dvoch predajniach v Českej republike – v Prahe na Zličíne a v Starém městě.

Dôležitou úlohou bolo dizajnové nadviazanie a začlenenie služby do už existujúceho konceptu obchodu Super zoo, a to sa nám podarilo na jednotku. Vďaka novému konceptu Nasypte si šetrí zákazník prírodu od ďalšieho zbytočného odpadu.

Zdroj a foto: MORIS design

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu