Newsletter Visa Slovak Top Shop za 2. kvartál 2023

Druhý štvrťrok súťaže opäť poukázal na výnimočné slovenské predajne. V apríli sme  vyrazili odovzdať diplom do voňavej predajne s praženou kávou a sypanými čajmi Idylika v Martine. Májovým víťazom Visa Slovak Top Shop sa stal zaujímavý koncept Smart Light dizajnovými svietidlami a vlastnými akustickými systémami v Bratislave na Pestovateľskej ulici. V júni prvé miesto získala najkrajšia a najväčšia predajňa Möbelix v Trnave. Radosť máme taktiež z novej webovej stránky www.slovaktopshop.sk. Leto sa nieslo v duchu osláv 2. narodenín súťaže a veľkú radosť máme z nového partnera, značky Sencor.

KÁVA, SVIETIDLÁ, NÁBYTOK ALEBO MARTIN, BRATISLAVA, TRNAVA

Víťazom Visa Slovak Top Shop za mesiac apríl je zaujímavý koncept predajne kávy,  pražiarne a kaviarne. V priestoroch bývalej lekárne v Martine dnes nájdete bylinkové čaje a lahodné kávy. Predajňa získala vysoké hodnotenie nie len za zaujímavý koncept, ale aj profesionálny personál a zaradila sa tak medzi finalistov súťaže.

Ocenenie má v rukách M. Zachar.

Odovzdať diplom predajni Idylika prišiel aj zástupca spoločnosti Global Payments – F. Dáni – partner predajne pre cashless platby. Májovým víťazom a zároveň piatym finalistom prebiehajúceho ročníka našej súťaže sa stala inovatívna predajňa Smart Light na Pestovateľskej ulici v Bratislave. Showroom ponúka nádherné dizajnové svietidlá a úžasné akustické systémy, ktoré si sami navrhujú. Jedinečnosť predajne spočíva aj v prístupe do priestorov 24/7 pre všetkých zaregistrovaných architektov a dizajnérov. Tým si získala prevádzka jedinečnosť svojho druhu a poskytuje tak pre svojich zákazníkov viac ako bežná predajňa so svietidlami. Individuálny prístup k zákazníkovi dotvára úžasný zákaznícky zážitok.

I. Zubíček a B. Moško (Smart Light), F. Dáni, partner predajne pre cashless platby s kolegom

Prvé miesto za mesiac jún patrí najkrajšej a najväčšej predajni Möbelix v Trnave. V tomto  prípade stavili architekti doslova na zelenú a zvolili rôzne environmentálne aspekty ako je napríklad zelená strecha či zachytávanie dažďovej vody, čo vedie k príjemnému ochladzovaniu najmä v horúcich letných dňoch. Vedľa netradičného architektonického spracovania a udržateľnosti ocenili naši inšpektori taktiež výbornú prezentáciu tovaru a služieb, ktoré predajňa ponúka pre svojich zákazníkov. Miesto medzi finalistami súťaže Visa Slovak Top Shop získala predajňa Möbelix v Trnave aj za využité digitálne  technológie, či výbornú navigáciu v predajni.

NOVÝ PARTNER – SENCOR

V júni nás veľmi potešil ďalší dôkaz rastúcej popularity súťaže, záujem o partnerstvo s naším projektom od značky spotrebnej elektroniky Sencor, ktorá má dlhoročnú tradíciu.

Podpis zmluvy – J. Beran, Z. Imrichová (VSTS) a M. Siblík a V. Fomenko (Sencor)

2. NARODENINY VISA SLOVAK TOP SHOP

Ďalšou významnou udalosťou boli druhé narodeniny súťaže VSTS. Súťaži prajeme veľa krásnych ocenených predajní a úspešný nastávajúci ročník!

Zdroj a foto: VSTS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu