MÖBELIX

Otvorili nový MÖBELIX BORY, prvý svojho druhu v Bratislave

Oproti obchodnému centru Bory mall vznikla nová unikátna predajňa s nábytkom a bytovými doplnkami  MÖBELIX. Pre zákazníkov otvorila 16. marca.

 Úplne nový MÖBELIX

Od kedy spoločnosť MÖBELIX vstúpila v roku 2008 na slovenský trh a otvorila prvú predajňu v Bratislave, neustále zvyšuje počet pobočiek vo väčších i menších mestách, a prináša zákazníkom pokročilé možnosti s inovatívnymi riešeniami. Podľa GFK štúdie 2021 patrí medzi popredného a najdôveryhodnejšieho predajcu v segmente bývania na Slovensku.

Spoločnosť rozbehla minulý rok projekt ,,Úplne nový MÖBELIX”. Pilotnú predajňu otvorili v Trnave v septembri. Po úspešnom uvedení pobočky do prevádzky nasledovala Bratislava. Predajný koncept sa výrazne posunul k zákazníkovi, je komplexnejší, inšpiruje a poskytuje výnimočný spotrebiteľský zážitok.

Plány nadobudli reálnu podobu na začiatku tohto roka. Blízko obchodného domu Bory mall stojí predajňa MÖBELIX BORY, ktorej súčasťou je aj nová centrála pre Slovensko a Českú republiku.

Nový koncept plný inšpirácií

,,Nový koncept je o inšpirácii. Ponúkame spotrebiteľom moderný nábytok, trendové doplnky a priestor, aby si každý našiel svoj štýl. Zákazníkovi prinášame komplexné riešenia kuchýň, spální a obývacích priestorov. Podľa želania mu navrhneme a namontujeme kuchyňu, či naplánujeme sedačku, skriňu alebo posteľ. Verím, že každý u nás nájde to svoje vysnívané bývanie,” uviedol Marek Šulc, marketingový manažér spoločnosti MÖBELIX SK/CZ.

Portfólio produktov ponúka široký sortiment nábytku, textílií, trendové osvetlenie, ale aj rôzne typy moderných doplnkov a štýlových dekorácií. Súčasťou novej predajne je vyškolený personál a atraktívne služby, ako 3D plánovanie kuchýň i sedacích súprav na mieru, nákup na splátky, dodanie a montáž, zapožičanie dodávky zdarma ku Karte výhod a mnoho ďalších služieb. MÖBELIX e-shop je dostupný 24/7 a tovar, ktorý si zákazník objedná si môže osobne vyzdvihnúť v ktorejkoľvek pobočke. Okrem štandardného tovaru z kamenných predajní prináša e-shop ponuku pod označením ,,Exkluzívne online”. Ide o nábytok a doplnky, ktoré sú pripravené v skladoch a dostupné výhradne online.

Aktivity pre zákazníkov

V rámci otvorenia novej pobočky sú pre zákazníkov pripravené rôzne aktivity v spolupráci s Juniorom z Fun rádia a ,,Šuhajíci pri panvici”, ktorí navaria degustačné menu v nových kvalitných hrncoch a panviciach značky Gourmesto. Zaujímavosťou je kooperácia so známou slovenskou módnou návrhárkou Martinou Grešovou. Vytvorila limitovanú edíciu obliečok na vankúše a  župany pre dámy i pánov, ktoré si jej fanúšikovia môžu zakúpiť výhradne v novej predajni MÖBELIX BORY.

Zdroj a foto: MÖBELIX

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu