Víťazi február 2022

Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac február 2022

Víťazom Visa Slovak Top Shop 2022 za mesiac február sa stal obchod e-commerce hráča Notino v obchodnom centre Central v Bratislave.

1. miesto – Notino, obchodné centrum Central, Bratislava

Februárovým víťazom je najväčší online predajca parfumov a kozmetiky v Európe. Zľavy, akcie, darčeky k nákupu – aj to je Notino. Ak si objednáte tovar online, môžete si ho vyzdvihnúť v predajni v OC Central. Už pri vstupe svoju objednávku zaplatíte cez platobný automat alebo si vyberiete jednu z pokladní. Je to veľmi jednoduché a rýchle. Predajňa disponuje viacerými „vychytávkami“, ktoré šetria čas. Napríklad vyhľadávanie vášho obľúbeného rúžu cez tablet, odporúčané produkty, rozdelenie podľa jednotlivých značiek. Ak si nebudete vedieť dať rady, určite vám poradí školený personál. V Notine je radosť nakupovať.

2. miesto – Tchibo, nákupné centrum Bory Mall, Bratislava

Inšpirujte sa v Tchibo! Príďte si vychutnať výbornú kávičku v útulnej predajni a načerpať pritom nové tipy pre vašu domácnosť, záhradu či domácnosť. V tejto príjemnej prevádzke v Bory Mall nájdete vždy veľmi ochotný a priateľský personál, ktorý vám rád odporučí to najlepšie. Či už kupujete kávu, ktorú je možné nechať si namlieť podľa spôsobu, akým si ju pripravujete doma, alebo ak hľadáte potreby do kuchyne, či ak sa práve chystáte na jarnú výzdobu domácnosti – Tchibo je pre vás to pravé orechové.

3. miesto – Galéria Dogs Square, Továrenská 12/A, Sky Park, Bratislava

Vitajte v luxusnom psom kráľovstve v bratislavskom Sky Parku. Krásny, čistý a nevšedný priestor nadväzuje na vonkajšiu architektúru. Celá prevádzka je poňatá ako výklad a stavia na princípe galérie v monochromatickej kompozícii, ktorá nechá vyniknúť prezentované produkty. Dogs Square je veľkým lákadlom pre nejedného okoloidúceho. Ak sa chcete zladiť na prechádzky so svojim psíkom, hľadáte dizajnový peliešok a uprednostňujete prírodné materiály alebo ste prišli vybrať darček pre zarytého psíčkara, ste na správnej adrese. No a ak prídete na nákup so svojim štvornohým miláčikom, možno natrafíte aj na nových chlpatých kamošov.

Víťazi február 2022
Víťazi Visa Slovak Top Shop 2022 za február

Zdroj: Visa Slovak Top Shop 2022

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu