Otvorili rekonštruovaný DATART v Eurovea

Návštevníci bratislavského nákupného centra Eurovea si budú môcť po dvoch mesiacoch opäť vyberať z ponuky elektrošpecialistu DATART priamo v jej predajni. Znovu ju otvorili v nedeľu 26. júna 2022.

 

DATART v Eurovea je modernejší

Dôvodom rekonštrukcie bola najmä úprava dispozície predajne. „Jednu z našich najväčších predajní na Slovensku sme prestavali v súlade s najnovším konceptom predajní DATART. Je nová, modernejšia, jej usporiadanie zohľadňuje aktuálne trendy v oblasti zákazníckych preferencií a komfortu,“ približuje Sabina Boudová, marketingová riaditeľka značky DATART.

Sabina Boudová. DATART

DATART, popredný česko-slovenský predajca elektroniky a domácich spotrebičov, na Slovensku aktuálne prevádzkuje 17 predajní. Najviac ich je v Bratislave, kde sú v troch nákupných centrách – okrem pobočky v Eurovea v Starom meste aj v NC Vivo (bývalý Polus) a OC Avion. Najnovšia predajňa v rámci slovenskej siete pribudne v Piešťanoch, a to tiež koncom júna 2022.

V predajni DATARTu v Eurovei sú zastúpené všetky kategórie elektro spotrebičov na celkovej ploche predajne viac ako 1000m2. Pre zákazníkov sú, samozrejme, pripravené obľúbené služby. Prvou je RÝCHLART – možnosť vyzdvihnutia výrobku do 30 minút od objednania cez e-shop zadarmo . Druhou potom DOPRAVART – doručenie výrobku do bytu s kompletnou inštaláciou a sprevádzkovaním.

DATART v Eurovea

Na zákazníkov predajne v bratislavskej Eurovei sa teší tím elektrošpecialistov. Sú pripravení kvalifikovane im poradiť a odpovedať na všetky otázky týkajúce sa produktov a služieb značky. Predajňa bude otvorená denne od 10. do 21. hod.

Zdroj a foto: DATART

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu