KRAJ

Potraviny KRAJ opäť získali ocenenie „Priateľ zákazníkov“

Potraviny KRAJ získali už po druhýkrát prestížne medzinárodné ocenenie, ktoré udeľuje organizácia ICERTIAS za vynikajúci vzťah firmy so svojimi zákazníkmi. KRAJ sa aj v roku 2022 môže pochváliť ocenením „Priateľ zákazníkov“ (Customers‘ Friend – Because It’s You We Care About).

Reťazec KRAJ prešiel dôkladnou analýzou

Ocenenie udeľuje organizácia ICERTIAS po komplexnej a podrobnej analýze. Skúma celkový obraz a vnímanie spoločnosti, jej vzťah so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami či kvalitu ponúkaných produktov a služieb. Nominované spoločnosti podliehajú prísnemu výberu i kontrole. Firma musí preukázať, že svojim zákazníkom poskytuje prémiové služby. Reťazec KRAJ prešiel analytickým procesom, v rámci ktorého sa odborníci zameriavali na reputáciu a komunikáciu spoločnosti, ale aj dôveru a skúsenosti zákazníkov. V teste obstál a odniesol si cenu „Priateľ zákazníkov“. Analýza prebieha pomocou sekundárnych výskumných metód predpísaných Medzinárodnou obchodnou komorou (ICC) a ESOMAR (Európske združenie pre marketingový výskum a výskum verejnej mienky).

Pečať
KRAJ CUSTOMERS FRIEND

Nakupovanie je zážitkom

„Naše potraviny KRAJ spĺňajú všetky vysoké štandardy a podmienky potrebné na udelenie prestížneho ocenenia „Priateľ zákazníkov“. Nie je náhoda, že sa nám ho podarilo získať už druhýkrát od vzniku reťazca KRAJ. Zákazníkom sa snažíme okrem kvalitných potravín a širokého sortimentu ponúkať aj niečo navyše, či už sú to užitočné a praktické recepty na našich sociálnych sieťach a web stránke alebo vzdelávacie podcasty zamerané na aktívny a zdravý životný štýl či rady pre ľudí trpiacimi potravinovými alergiami, resp. intoleranciami. Okrem toho sa v KRAJi zameriavame aj na sponzoring slovenských športovcov i podporu a rozvoj včelárskeho remesla na Slovensku. Preto verím, že aj v budúcnosti sa bude portfólio spoločensky prospešných projektov naďalej rozširovať, keďže aj tie prispeli k tomu, že si opäť odnášame medzinárodnú cenu. Motivuje nás to neustále sa zlepšovať a aj naďalej prinášať kvalitné služby na vysokej úrovni. Ďakujem tiež našim zamestnancom, vďaka ktorým je nakupovanie v reťazcoch KRAJ zážitkom,“ hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti TERNO real estate Marek Koštrna.

KRAJ Trnavské mýto
KRAJ Trnavské mýto

ICERTIAS (International certification associaton) je medzinárodná organizácia so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá sa zaoberá výskumom trhu a certifikáciou. Objavuje, certifikuje a odmeňuje spoločnosti, produkty a služby najvyššej kvality. Pôsobí vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta.

Zdroj a foto: KRAJ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu